1


Geriausia (Powerball, Megamillion, Euromillion) Loterijų analizavimo programa Lietuvoje!


 Powerball Loterija Internetu


PowerBall yra viena iš Jackpot loterijų lyderių pasaulyje, leidžianti varžytis dėl didžiausių Jackpot prizų. Fiziškai šios loterijos bilietais prekiaujama net 44 JAV valstijose plius Kolumbijos apygardoje, Puerto Rico ir JAV Mergelių Salose. PowerBall loterijos minimalus skelbiamas JackPot’as yra 40 mln. JAV dolerių, potencialiai galintis pasiekti net devynių skaitmenų zoną. Tikimybė išlošti šioje loterijoje yra viena iš 292,2 milijono.
Ši loterija populiari tarp žaidėjų iš viso pasaulio, nes jos bilietus galima įsigyti ir internetu ir žaisti be jokių apribojimų visur, kur tik yra interneto prieiga. Praeity liko tie laikai, kai PowerBall bilietai buvo siūlomi tik vietiniams loterijų biurams, o dabar loterija internetu populiari visame pasaulyje.


Pirkti Powerball bilietus su savo skaičiais - Playhugelotto tiekėjas galima pirkti nuo 1bilieto kaina nuo 3eur. 
Pirkti Powerball bilietus su savo skaičiais - Sharplotto tiekėjas galima pirkti nuo 3bilietu kaina nuo 10eur.


 Megamillion loterija internetu


1996 m. prasidėjęs „The Big Game“ (Didysis žaidimais), Mega Millions yra viena didžiausių loterijų JAV. Iš pradžių bilietai buvo prieinami tik keliose valstijose, o traukimai vyko tik penktadieniais. Jos pavadinimas buvo pakeistas 2002 m., Kai buvo pridėta papildomas antradienio traukimas.
Galite įsigyti Mega Millions bilietus bet kurioje JAV valstijoje arba per mūsų tinklalapį – tiesiog rinkitės skaičius ir mes nusipirksime jums bilietą.
Mega Millions yra loterija su dideliais laimėjimai, kuri atkreipia žaidėjų dėmesį iš viso pasaulio. Didžiausias aukso puodas buvo 656,000,000 $ ir jį 2012 m. Kovo 30 d. laimėjo trys laimingi žaidėjai.


Pirkti Megamillion bilietus su savo skaičiais - Playhugelotto tiekėjas galima pirkti nuo 1bilieto kaina nuo 3eur.

Pirkti Megamillion bilietus su savo skaičiais - Sharplotto tiekėjas galima pirkti nuo 3bilietu kaina nuo 10eur.

EuroMillions Loterija Internetu


EuroMillions yra viena iš dviejų didžiausių loterijų Europoje. 2004 m. Française des Jeux, Ispanijos Loterías y Apuestas del Estado ir „ritish Camelot ją įsteigį. Šiuo metu šios loterijos bilietai yra Prancūzijoje, Belgijoje, Austrijoje, Liuksemburge, Airijoje, Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje, Portugalijoje ir Ispanijoje.
Dėka mūsų paslaugų, kiekvienas gali žaisti EuroMillions loterijoje internetu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti laimingus skaičius, o mūsų atstovas nupirks bilietą jūsų vardu.
EuroMillions loterijos traukimas vyksta du kartus per savaitę, kiekvieną antradienį ir penktadienį, Paryžiuje.Pirkti Euromillion bilietus su savo skaičiais - Playhutelotto tiekėjas galima pirkti nuo 1bilieto kaina nuo 3eur.

Pirkti Euromillion bilietus su savo skaičiais - Sharplotto tiekėjas galima pirkti nuo 3bilietu kaina nuo 10eur.Taigi teskime pagrindinę tema apie mano programą toliau ,jeigu norite  pirkti bilietus savo nuožiura galite pasinaudoti pateiktomis nuorodomis viršuje,o jeigu jums idomu , kaip veikia atsirado ir veikia mano loterijos analizatorius skaitykite toliau.  


Kartą pagal užsakymą rašydamas magistrinį darbą, kas man puikiai sekėsi, perskaičiau žymios matematikės Joan R. Ginther sėkmės istoriją, kaip ji, dėka savo sukurtos loterijos skaičių matematinės formulės, laimėjo net keturis kartus iš eilės virš 20 milijonų dolerių. Vėliau radau jos mokslinį straipsnį ir nieko nelaukęs norėjau išsiaiškinti, ar galima apskaičiuoti skaičių kombinacijas loterijose. Man pavyko atspėti po 

penkis skaičius septyniuose iš jų. Nors ir nelabai tiksliai, bet sėkmingai!Tos pačios dienos vakarą apsilankiau  svetainėje kuri yra autorizuota bilietų platintoja ir prisipirkau loterijos bilietų už visą stipendiją. Taigi, analizuodamas ir pildydamas loterijos bilietus aš praleidau visą naktį. Bet ne veltui. Studento stipendija tuo metu buvo nelabai didelė, bet jau sekančio tiražo metu aš ją patrigubinau. Eureka! Parodžiau metodą kai kuriems kurso draugams. Keli iš jų taip pat pradėjo naudoti mano metodą. Tada visi sėdėdavome „barake“ ir visą laisvą laiką skyrėme laimingų kombinacijų skaičiavimui. Buvo puikūs laikai...


PASAK STATISTIKOS


Lietuvos statistikos departamento duomenimis, mūsų šalies gyventojai nusipirko daugiau, nei 89 mln. įvairių loterijų bilietų. Remiantis skaičiais akivaizdu, jog nėra Lietuvio, kuris savo finansinės padėties nebandė pagerinti, žaisdamas loterijose. Toks buvau ir aš, kol neatradau šios strategijos, kuria dalinuosi su Jumis. Loterijų verslas - pelningas ir nesąžiningas, kupinas neteisybės ir juodojo marketingo, atkreipto ne į Jūsų sėkmę, o į lošimų bendrovių pelną. Bet tai ne apie mus.
Tačiau čia esu ne vien dėl to, kad paneigčiau skaidrią ir sąžiningą loterijų verslą. Dažnai tenka matyti, kaip prekybos centrų kasose ir studentai, ir pensininkai, praktiškai – visi į pirkinių krepšelį įsideda loterijų bilietus, nors beveik visi nieko nelaimi, na nebent du eurus – paguodos prizą, veikiantį kaip stimulą ir toliau nešti pelną loterijų bendrovėms.


ATĖJO LAIKAS


Nustoti tuščiai švaistyti pinigus – metas pasinaudoti visomis galimybėmis. Išlošiančių skaičių formulės pagalba suteikiu Jums galimybę susikurti unikalų derinį. Esu geranoriškas ir net negalvoju apie Jūsų apgavimą, todėl mano sukurtas analizatorius įspės Jus, kada pralaimėjimo rizika yra didesnė, nors tokių atvejų pasitaikys retai.
O kad nelaimingų skaičių tikimybė mažėtų, nuolat tobulinu ir stebiu savo aukso gyslelę, remdamasis detaliais matematiniais skaičiavimais ir statistika. Gautus duomenis visada lyginu ir apdoroju – taip tiksliai išsiaiškinu, kokios priežastys ir veiksniai lemia mažesnę laimėjimo tikimybę. Tad kuo daugiau žaidėjų – tuo daugiau informacijos. Kuo daugiau informacijos – tuo tikslesni skaičiavimai ir racionalesnis metodikos panaudojimas. Ir aišku – laimingi Jūs!
Ar šis metodas dar veikia? ar dar vis galima uždirbti?


Paskutinį kartą šį metodą tikrinome:

2020 Spalio 5d


Instrukcija, kaip naudotis mūsų svetaine, loteriju programa ir Sharplotto puslapiu.


Instrukcija, kaip naudotis Playhugelotto puslapiu.

SPAUSKITE ČIA NORĖDAMI NAUDOTIS MŪSŲ LOTERIJŲ ANALIZATORIUMI


REIKIA PAGALBOS? TURITE KLAUSIMŲ?


PARAŠYKITE MAN Į EL. PAŠTĄ ARBA Į POKALBIŲ SISTEMĄ APAČIOJE.
Mano el. paštas:

info@papildomasuzdarbis.eu
MANO PAGRINDINIS INTERESAS


pasidalinti šiuo puikiu būdu su kitais, paskatinti naudotis galimybėmis, kurios galbūt niekada nebebus taip lengvai pasiekiamos, orientuotis į žmogaus gerovę ir paversti jį laimingu. Didžiulis džiaugsmas apima mane, kai dar iki šiol kasdien gaunu krūvas atsiliepimų, fotografijų ir sėkmės istorijų... Taip pat su kiekvienu jūsų laimėjimu, aš gaunu tam tikrą procentą iš loterijos, todėl jūsų laimėjimas man yra taip pat labai svarbus, Jei uždirbate Jūs - uždirbu ir Aš.

Vadovaudamasis savo interesais ir skaidriais, patikimais tarpusavio santykiais nuo pat veiklos pradžios patvirtinau pinigų grąžinimo politiką. Kol kas pagal mūsų vedamą statistiką pinigų grąžinimu pasinaudoja 15-20 žmonių iš 100-to(šimto) žaidusiųjų, o tai tik įrodo formulės veiksmingumą.


PINIGŲ GRĄŽINIMO POLITIKA


DĖMESIO! Jeigu nebūsite patenkinti sėkmingų loterijos bilietų skaičių programos rezultatais - grąžinsime Jums pinigus už Pirmus trys įsigytus loterijos bilietus. Todėl Jūs nieko neprarasite pabandydami sužaisti pirmą kartą loterijoje! Jeigu iškiltų problemų rašykite el. paštu į klientų aptarnavimo skyrių info@papildomasuzdarbis.eu.


SUTEIKIAME 100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJĄ
Pirkote bilietus pirmą kartą ir nieko nelaimėjote? - Parašykite mums ir mes grąžinsime jums tiek, kiek išleidote!
PINIGŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS:
1. Turite atsiųsti mums į el. paštą arba į facebook'ą visus įrodymus, kad tikrai pirkote bilietus.
2. Jeigu pirkote pirmą kartą ir jūsų bilietų laimėjimo tikimybė buvo didesnė negu 80% ir Jūs nieko nelaimėjote.
3. Jeigu pirkote bilietus 2 kartus ir daugiau ir Jūs nieko nelaimėjote.
4. Jūsų pirkimo suma turi būti ne mažesnė negu loterijoje(Playhuge) 3€ (Sharp) 10€.
5. Grąžinsime tiek, kiek išleidote pirkdami bilietus (grąžinimą atliksime per ten, kur jums patogiausia)
KUR GARANTIJA, KAD TIKRAI GRAŽINSITE PINIGUS?
Pagal mūsų vedamą statistiką, 15-20 žmonėms iš 100-to(šimto) žaidusiųjų nepavyksta laimėti perkant pirmą kartą bilietus, tad grąžinti pinigus keletai žmonių mūsų finansai leidžia tai padaryti. Taip pat nenorime neigiamos reputacijos savo projektui. Kuo daugiau žmonių perka bilietus ir kuo daugiau laimi, tuo labiau tobulėja mūsų analizatorius. Taip pat už kiekvieną jūsų laimėjimą, mes gauname po nedidelį procentą iš loterijos, todėl kiekvienas jūsų laimėjimas mums yra taip pat labai svarbus.
Principas: Uždirbate Jūs - uždirbame ir Mes.


KOMENTARAI


Virga 

Dvejojau bet pasiryzau ir nusipirkau ir as 3 bilietus už 13euru Sharp loterijoje ir 3bilietus už 9eur Playhuge loterijoje procentas laimejimui buvo 91% sekancia diena suzinojau, kad laimejau 135 ir 119 eur! buvau sokiruota pradziai siektiek pradejau galvoti kad neismokes bet pries valanda gavau zinute is banko kad jau pinigai pervesti i mano banko saskaiteleje 🙂 ziauriai dekoju jums uz sia galimybe!Benas J 
Normaliai Emili cia varai :oo Su tokiais uzdarbiais ir gyventi gerai galima sakyciau... Kas kiek laiko mazdaug zaidimuose dalyvauji? kiek dazniausiai perki bilietu vienam zaidimui ir kurioje loterijoje jeigu nepaslaptis. Aciu


Emilis 
Benas J, Aciu, aciu stengiuosi :)) Kiek gaunasi ir pavyksta, bet per menesi laiko 20-25 zaidimuose tikrai sudalyvauju, o bilietu dazniausiai perku po 3, daugiau man kazkaip neverta atrodo, pilnai uztenka ir tiek, buvau bandes po 5 ar 6 pirktis, bet kazkaip nieko nuo to atrodo nepasikeite, todel man atrodo apsimokiausia vienu zaidimu pirktis 3 bilietus, bent jau taip manau. Visuose stengiuosi zaisti per savaite i kiekviena loterija isigiju bent vienam zaidimui bilietus, o siaip labiausiai sekasi asmeniskai man Megamillions loterijoje arba Euromillions. Prasau 🙂


Emilis
Dar vienas menesis darbo! 🙂 Kolkas jau kaip ir 3-4 menesius dalyvauju, viskas tiesiog super einasi. 🙂


Tadas J.
Sveiki.O kiek reikia pralosti, kad butu grazinami pinigai uz depozita. Nes pirkau viena karta 3 bilietus islosiau 108e tuomet po keliu dienu pirkau dar karta 3 bilietus ir pralaimejau 15e. ar galima tiketis pinigu grazinima uz antra depozita padaryta?


papildomasuzdarbis.eu  Administratorius 
Labas Tadai, Džiaugiuosi, kad pirmą kartą žaidžiant pavyko laimėti! Noriu paminėti, kad pinigus galime grąžinti naujiems ir pirmą kartą bilietus perkantiems žmonėms ir tik tokiu atveju, jei viską atlikote pagal mūsų nurodytą instrukciją. Tarkim, jei perkate bilietus pirmą kartą, kurių kaina yra 10-15€ ir nieko nelaimite, mes tuomet galime grąžinti tiek, kiek išleidote pirkdami bilietus ir jūs taip nieko visiškai neprarandate išbandydami pirmą kartą. Daugiau informacijos galite rasti skiltyje PINIGŲ GRĄŽINIMAS Jums tereikia parašyti mums į elpaštą.

(Primenu, kad mėginimai kažkaip apgauti, kad buvo nieko nelaimėta ir panašūs būdai yra netoleruojami!, tam, kad būtų grąžinti pinigai jums reikės pateikti nuotraukas(screen shotus), kad jie buvo tikrai pirkti, kurioje loterijoje buvo žaista ir kada, tad galite net nemėginti kažkaip apgauti, nes tokių žmonių, kurie nieko nelaimi nusipirkdami bilietus su daugiau nei tarkim "85% BILIETŲ LAIMĖJIMO ŠANSŲ" iš pirmo karto, mūsų paskaičiavimais yra vienetai)Justina18 
Laba diena, noreciau pasiteirauti pries kelias dienas isigijau bilietus 3 PowerBall loterijoje uz 13.31 eur. Ir siandien baigesi zaidimas ir uzejus pamaciau, kad laimejau 160.59e, cia kaip suprantu mano jau laimeti pinigai ir juos tureciau galeti kazkaip persivesti i savo banko saskaita? tik as kazka praleidau ar nesuprantu kaip tai tiksliai padaryti, atsiprasau jei kazkur kazka prazioplinau ir is anksto aciu uz pagalba.


papildomasuzdarbis.eu  Administratorius 
Sveiki Justina, pirmiausia noriu jūs pasveikinti, jūs uzdirbote 160€ iš savo įsigytų bilietų. Jūs juos galite persivesti tiesiai į savo banko sąskaitą, iš kuriuos ir mokėjote už savo bilietus, tai labai paprasta ir greita, štai tiksli instrukcija, kaip tai galite padaryti: Ieškokite "Withdraw" punkto Loterijos bendrovėje ir ten galėsite persivesti savo pinigus. Sėkmės


Justina 18
Aciu jums, viska susiradau, pagelbejote, pinigelius jau gavau i savo saskaita per viena diena atejo! Labai dziaugiuosi, beabejo sirdingai dekoju jums uz si jusu pasidalinta metoda, tai tiesiog neitiketina. Aciu!


Marius Filip
Sveiki pirma karta sudalyvavau zaidime pasinaudojes jusu pateiktu metodu ir nusipirkau 3 bilietus uz ne pilnus 14e ir 2 is ju buvo sekmingi! Sunku patiketi, kad tai tikrai suveikia, uzdirbau 294 euru, esu dekingas jums uz si metoda! ir norejau tuo paciu paklausti ar galima butu persivesti tuos pinigus i kita banko saskaita ne is ta is kuriuos sumoketa buvo uz bilietus? ar pakeisti jau nebegalima?? Aciupapildomasuzdarbis.eu  Administratorius 
Sveiki Mariau. Sveikinu su jūsų laimėjimu. Deja pasikeisti nebegalite savo banko duomenų iš kurių mokėjote už loterijos bilietus. Jūsų laimėti pinigai gali būti tik pervedami tik į tą pačią sąskaitą (banką) iš kurios jūs ir mokėjote už savo loterijos bilietus.Romualdas T
Sveiki nusprendziau ir as pameginti pirma karta loterijoje ir nusipirkes 3 bilietus uz 14 Euru Megamillions loterijoje nieko nelaimejau 🙁 matyt as neidemiai perskaiciau instrukcija visa ir du bilietai buvo su 65-70% procentu tikimybe laimeti neatkreipiau demesio pradziai i tai mano klaida, bet jei butu galimybe grazinti tuos 14Euru meginciau dar laime, as jums parasiau i elpasta atsiunciau visas nuotraukas kada pirkti bilietai ir ju rezultatas. Mano elpastas: Romualdas.Trekavicius@gmail.com aciu jums didelis is anksto.papildomasuzdarbis.eu  Administratorius 
Sveiki Romualdai, taip gavome jūsų laišką ir jau atsakėme, grąžinome jums 14€, turėtumėte jau gauti. Kaip paminėjau jums laiške, taip paminėsiu ir čia, kad visuomet įdėmiai paskaitytumėte instrukciją, tai yra labai svarbu žaidžiant. Mes visuomet rekomenduojame žaisti ne su mažesniais negu 80%, o dar geriau 85% ir daugiau, būkite atidūs! Kad jūs nieko nelaimėjote galėjo daug lemti būtent tai, kad ir buvo bilietų laimėjimo  tikimybė 70%. Žaisdami būtinai skaitykite visus nurodymus arba pažiūrėkite video, kuri rasite aukščiau skaičių analizatoriaus, kuriame esame viską parodę nuo A iki Z. Sėkmės tolimesniuose žaidimuoseRomualdas T
Aciu jums! Pinigeliai jau yra mano saskaitoje! Aciu uz patarimus ir pazadu busiu atidesnis sekanti karta tai jau tikrai, butinai perziuresiu video instrukcija papildomai dar. Aciu didelis uz suprantinguma ir pagalba!!


Maryte Ligeikiene
Mano trumpute istorija. Pries dvi dienas nusprendziau ir as pameginti sudalyvauti pirma karta loterijos zaidime ir isigijau 3 bilietus uz 13e su centukais ir vakar baigesi zaidimas ir suzinojau, kad mano isigyti bilietai buvo nesekmingi, nieko nelaimejau. Nezinau ar kazka neteisingai padariau ar tiesiog nepasiseke. Kreipiausi del grazinimo rasydama i pasta, ir jau kita diena man buvo atsakyta ir pinigeliai kuriuos isleidau savo bilietams buvo greitai grazinti man i saskaita, aciu jums uz sazininguma!

Pameginsiu prideti nuotrauka is grazinimo:
Rašyti komentarą


Photo

Palikti atsiliepimą


Kaip užsidirbti naudojantis dvejomis ruletės strategijomis


2

Yra du metodai, kuriais užsidirbti pinigų internete žaidžiant ruletę tampa vieni niekai. Pralaimėti tiesiog neįmanoma. Kai perskaičiau apie šią ruletės strategiją, maniau kad tai tik išpūstas burbulas iš kurio nieko gero nesigaus. Tačiau aš jį vis tiek turėjau išbandyti. Tai buvo vienas geriausių sprendimų mano gyvenime.

Metodai labai paprasti, todėl gali pasirodyti, kad taip neįmanoma užsidirbti, bet siūlau bent pamėginti. Apie metodą gali perskaityti paspaudęs žemiau esantį mygtuką, tačiau turiu pabrėžti, kad per daug neįsijaustum žaisdamas. Kai kurie taip įsijaučia norėdami tapti milijonieriais per vieną naktį, kazino tai pastebi ir uždaro jų sąskaitas. Taigi, šiuo metodu gali užsidirbti labai daug pinigų, tačiau turi nepersistengti ir tai daryti saikingai.

Skaitykite daugiau apie ruletės strategija

quantower-platforma-forex

Kaip lengvai užsidirbti Forex rinkoje!

Internetinis uždarbis  Forex rinkoje dar niekada nebuvo taip paprasta. Dabar nieko nenusimanant apie Forex , galima užsidirbti didelius pinigus. Kaip? Kai kurie Forex brokeriai suteikia galimybę kopijuoti kitų profesionalių Forex prekiautojų atliekamus veiksmus, todėl lengvas uždarbis internetu tampa pasiekiamas kiekvienam. Net jei nori prekiauti pats,  ir nieko nesupranti perkskaites mūsų straipsnį lengvai suprasite , kaip tai daryti.

Skaitykite kaip užsidirbti iš forex akcijų rinkos


Darbas namuose internetu naudojantis sporto lažybomis

football-mobile-bet-xlarge

Kaip uždirbti pinigų internete iš lažybų


Svajoji uždirbti pinigų neįšeinant iš namų?  Tai labai puikus būdas pasipelnyti ir nereikalaujantis daug žinių kuriems galioja keletas taisyklių ir kurių laikantis galima puikiai uždirbti internetu


Skaitykite kaip užsidirbti iš sporto lažybų