Naujiena! Papildomos uždarbis kasant Pi  kriptovaliuta telefonu (Rekomenduoju kiekvienam)


1

Jeigu turi telefoną - turėsi ir pinigų. Įdarbink savo telefoną jau dabar. Tai pirmoji kripto valiuta kurią galima kasti TELEFONU!


Kas yra Pi Network? Tai unikali kriptovaliuta, prieinama visiems žmonėms, turintiems telefoną. Paprasčiau būti negali, užtenka atsisiųsti programėlę iš Apple Store arba Google Play.


Ši programėlė susikūrta prieš metus, tačiau greitai išplito po pasaulį, ir neatrodo, kad žada sustoti. Ją sukūrė trys Stanfordo absolventai (Dr. Nicolas Kokkalis, Dr. Chengdiao Fan ir Vincent McPhillip). Jų tikslas buvo sukurti kriptovaliutą, kuri nenaudotų daug išteklių, būtų paprasta ir preinama visiems, nes dabartinis kriptovaliutos kasimas yra sunkus ir rizikingas.


Taigi šiuo metu programėlė jau turi virš 13 milijono vartotojų.Tiesa, šiuo metu ši valiuta yra beveik bevertė (Bitcoin juk irgi kažkada buvo bevertė), bet esant tokiam programėlės populiarumui, galima neabejoti kad išeis kažkas gero. 

Visas darbas, kurį turite daryti – būti aktyvūs, t.y. kas 24h įjungti programėlę, ir paspausti ikoną, kuri patvirtina jūsų aktyvumą.

Šiuo metu viena PI moneta nelistinguojama biržoje, tačiau projektas pirmoje iš trijų stadijų ir trečioje stadijoje bus galima keisti į Bitcoin.Užtrunka 10 sekundžių į dieną, įsijungti programėlę ir paspaudi mygtuką, tikrai labai mažai pastangų.

Mano mainingo greitis yra apie 2 PI per valandą, kadangi turiu pakvietęs žmonių per savo nuorodą. Taigi kuo daugiau žmonių pakviesite, tuo mining greitis bus didesnis.Jei ateityje PI bus vertas 1 Eur tai jau bus labai labai geros pasyvios pajamos su mažai įdėtų pastangų.Siūlau pamėgint ir prisijungti ir taip pat kviesti kitus - kai bus monetos listingas biržoje, bus neblogas uždarbis.Kriptovaliutos Pi nuoroda:https://minepi.com/Kriptodarbas 

Įveskite Kriptodarbas į invitation code (kas jus pakvietė) tai yra būtinas žingnis, be pakvietimo negalėsite atsisiųsti programėlės.Įdomūs faktai:


2008 metais populiariausios ir vienos žinomiausios kripto valiutos BITCOIN vertė 1BTC = $0

2013 metais BITCOIN vertė pakilo iki 1BTC = $65,53

2017 metais BITCOIN vertė pasiekė didžiausias aukštumas ir rekordinę kriptovaliutos vertę, net gi 1BTC = $20 089

2021 O dabar BTC kainuoja 58 000 usd

Remiantis šiais įdomiais faktais esame įsitikinę, kad su Pi  kripto valiuta galima tikėtis to paties ar bent jau kažko panašaus kaip nutiko ir su BITCOIN! Laikui bėgant yra tokia tikimybė, jog šios kripto valiutos išgavimo / kasimo greitis stipriai sumažės arba iš viso nebebus įmanoma kasti šią valiutą! Todėl raginame nedvėjoti ir paskubėti pradėti kaupti kripto valiutą ir po kurio laiko tai atsipirks su kaupu. Juk tai nieko nekainuoja, investuok kasdien po 1 minutę ir užsitikrink saugią ateitį!


Paskubekite bukite vieni is pirmuju
Grįsti atgal