TURITE KLAUSIMŲ? info@papildomasuzdarbis.eu
(Nelaimėjote pirkdami pirmą kartą? - Parašykite mums)
 
 

LIETUVOS PILIEČIAI UŽDIRBA MAŽIAUSIAI 1000EUR PELNO PER MĖNĖSĮ INTERNETU PASINAUDODAMI DIDŽIAUSIŲ PASAULIO LOTERIJŲ BILIETAIS!Tuo įsitikino jau daugybė lietuvių, uždirbatys daugiau negu 1000€ per mėnesį! Vidutinis dienos uždarbis svyruoja nuo 40€ iki 90€. Pagal vedamą statistiką daugiau negu 50 žmonių kasdien naudojasi šiuo metodu ir iš to užsidirba nuo €1000


Užtikriname sąžiningas finansines transakcijas ir lojalią pinigų grąžinimo politiką, nesėkmės atveju.IŠBANDŽIUSIŲJŲ VIDEO ATSILIEPIMAI
Daugiau atsiliepimų galite rasti komenatrų skiltyje

Sveiki visi, aš esu Tomas Gudauskis,

Esu šios sistemos kūrėjas. Gyvenu ir dirbu Klaipėdoje. KTU studijavau aukštąją matematiką. Mano specialybė – modeliavimas ir duomenų analizė. Taip pat specializacija ir mokslinio darbo sritis- kombinatorika ir tikimybių teorija.

Studijų laikas aš gilinausi į atsitiktinių skaičių sekas ir jų ciklus. Vėliau tai tapo hobis, dar vėliau – darbas, kurį aš išbandžiau pats ir kurį dirbu iki šių dienų. 2020 metų Gruodžio pradžioje pasirodė mano pirmoji pusiau vieša automatizuota duomenų bazė pagrindinėms Europos ir Amerikos loterijoms, ji sulaukė nemažo sėkmingo susidomėjimo ir yra naudojama iki šių dienų. Laimėjimo procentas svyravo nuo 70-87%, kas žinoma negalėjo nedžiuginti. Tačiau kaip visada gerais norais kelias į pragarą grįstas… Atsirado keli mano formos kopijuotojai, kurie neturi nieko bendro nei su duomenų bazėmis, nei su statistika, nei su loterijomis apskritai. Šie pseudo kopijuotojai sukūrė didelį būrį nepatenkintų žaidėjų, o mano pačio vartotojų ir duomenų bazė tiek išaugo, kad serverių išlaikymas pavirto į apvalią sumą. Todėl tik baigęs naująjį algoritmą, kuris beje grindžia prognozes ne tik istorija, bet ir realiu bilietų kiekiu ir kombinacijomis, aš nusprendžiau leisti žmonėms visiškai NEMOKAMAI pasinaudoti analizatoriumi Ribotą laiką (kurio metu jūs kaip minimum sugeneruosite nuo €1000 pajamų per mėnesį laiko. (Uždarbis priklausys tik nuo pačių jūsų noro ir ryžto. Viskas labai paprasta: kuo daugiau žaidimų dalyvausite, tuo daugiau galėsite užsidirbti) Kai svetainė kartu su analizatoriumi taps apmokestinami, už naudojimąsi šia sistema Jūs tūrėsite mokėti abonentinį mokestį. Šie pinigai bus naudojami sistemos palaikymui ir apsaugai. Abonentinio mokesčio dydis bus lygus Jūsų 2-3 lošimų uždarbiui. Už šią sumą Jūs gausite tai, kas tikrai bus panašu į mažą stebuklą. O tuo jūs galite įsitikinti jau dabar išbandę tai pirmą kartą visiškai nemokamai!

Kodėl verta naudoti
mūsų programą?

Pranašumai papildomasuzdarbis.eu programa Paprasta loterija
Laimėjimo šansas
1 prie 1000 1 prie 1 000 000 000
Nuolaidos pastoviems klientams
yra nėra
Kolektyvinis bilietų pirkimas
yra nėra
Viena vartotojo aplinka
yra nėra
Prieiga prie tarptautinių loterijų
yra nėra
Pelno garantija
100% nėra
Laimėjimo/Grąžinimo garantija
Naujiems žmonėms, perkantiems pirmą kartą suteikiame garantiją pirmam jūsų išleistam pirkimui, todėl jeigu pirmuoju kartu jums nepavyks nieko laimėti, galite kreiptis dėl tos pačios išleistos sumos už 3 loterijos bilietus grąžinimo. nėra

Norite pradėti jau dabar? SPAUSKITE ČIA

Pasak statistikos

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, mūsų šalies gyventojai nusipirko daugiau, nei 89 mln. įvairių loterijų bilietų. Remiantis skaičiais akivaizdu, jog nėra Lietuvio, kuris savo finansinės padėties nebandė pagerinti, žaisdamas loterijose. Toks buvau ir aš, kol neatradau šios strategijos, kuria dalinuosi su Jumis. Loterijų verslas - pelningas ir nesąžiningas, kupinas neteisybės ir juodojo marketingo, atkreipto ne į Jūsų sėkmę, o į lošimų bendrovių pelną. Bet tai ne apie mus.

Netrukus manimi pradėjo domėtis

pasaulinių loterijų, tokių kaip U.S. Powerball, Mega Millions ir t.t. savininkai ir valdytojai. Didžiausią įspūdį jiems darė tai, kad mes ištobulinome veikiantį išlošiančių kombinacijų generavimo metodą kuris yra išbandytas ir praktikoje! Šios ir keletas kitų loterijų gigančių siūlė darbo vietą jų analitikos biuruose ar išmokas iki 15 000 Eur, kad aš daugiau šia formule nebesidalinčiau ir šią svetainę uždaryčiau. Taip tik dar įsitikinau, koks purvinas yra loterijų verslas.

Tačiau čia esu ne vien dėl to, kad paneigčiau skaidrią ir sąžiningą loterijų verslą. Dažnai tenka matyti, kaip prekybos centrų kasose ir studentai, ir pensininkai, praktiškai – visi į pirkinių krepšelį įsideda loterijų bilietus, nors beveik visi nieko nelaimi, na nebent du eurus – paguodos prizą, veikiantį kaip stimulą ir toliau nešti pelną loterijų bendrovėms.

Atėjo laikas

Nustoti tuščiai švaistyti pinigus – metas pasinaudoti visomis galimybėmis. Išlošiančių skaičių formulės pagalba suteikiu Jums galimybę susikurti unikalų derinį. Esu geranoriškas ir net negalvoju apie Jūsų apgavimą, todėl mano sukurtas analizatorius įspės Jus, kada pralaimėjimo rizika yra didesnė, nors tokių atvejų pasitaikys retai.

O kad nelaimingų skaičių tikimybė mažėtų, nuolat tobulinu ir stebiu savo aukso gyslelę, remdamasis detaliais matematiniais skaičiavimais ir statistika. Gautus duomenis visada lyginu ir apdoroju – taip tiksliai išsiaiškinu, kokios priežastys ir veiksniai lemia mažesnę laimėjimo tikimybę. Tad kuo daugiau žaidėjų – tuo daugiau informacijos. Kuo daugiau informacijos – tuo tikslesni skaičiavimai ir racionalesnis metodikos panaudojimas. Ir aišku – laimingi Jūs!

LIETUVOJE LAIMĖTAS DIDŽIAUSIAS AUKSO PUODAS ISTORIJOJE - 13MLN!Nesenai Lietuvoje pasklido įspūdinga naujiena, kad laimėtas didžiausias aukso puodas baltijos šalyse, taip tai tikrai įspūdinga suma ir tai tikrų tikriausia sekmė, bet kiek reikėtų pirkti bilietų savo išgalvotais skaičiais kurie nepragrįsti jokiais duomeninis ir švaistyti po 3-4eurus,su laimėjimo galimybe lygi beveik 0procentu,dėja taip elgesi 98procentai žmonių o iš jų laimingi buna tik 2procentai.. Čia kalbame apie paprašiausia vikingu loto, kaip pvz Powerball aukso puodas siekia , 1mlrd dolerių,todėl mes ir naudojamės 3dydžiausiomis pasaulio loterijomis, kad tikimybės būtų pačios geriausios, aišku aukso puodo mūsų sistema negali išskaičiuoti.. Bet laimėjimus nuo 40 iki 80eurų tikrai taip. Šiuo metu dirbame ties Lietuvoje ir Europoje populiaria loterija Eurojackpot

Už Loterijos Bilietų Kainą Galite Nusipirkti

Pagalvokite, ar geriau išleisti tuos kelis €€€ trumpalaikiui malonumui ar investuoti į savo finansinį pakilimą?! Manau tai menkniekis palyginus su nauda, kurią galite gauti. Jums spręsti mielieji draugai.

SVARBI NAUJIENA!!! Šiuo metų TheLotter oficialus platintojas Lietuvoje nebeveikia, todėl pakeičiau jį naujais bilietų platintojais Sharp Loteriju platintoja ir Playhuge Loteriju platintojas , tai dukterinės TheLotter firmos. Kodėl taip atsitiko? Lietuvos loterijų bendrovės praranda didelius pinigus, todėl imasi įvairiausių būdų užkirsti tam kelią, nes jiems naudingiau, kad Jūs pirktumėte pas juos ir praloštumėte, negu mano nurodytose loterijose laimėtumėte.Ar šis metodas dar veikia? ar dar vis galima uždirbti?

Dažnai gaunu laiškų į savo el. paštą ( info@papildomasuzdarbis.eu su tuo pačiu klausimu ar vis dar veikia šis metodas? Aš ir mano kolegos kiekvieną savaitę, tikriname šį metodą, nes jo pagalba mes ir patys užsidirbame. Jeigu taip atsitiktų, kad šis metodas nustotų veikti, iš karto praneštumėm apie tai šioje svetainėje.

Paskutinį kartą šį metodą tikrinome:

2022 Liepos 13 d.

Taigi pradėkime uždirbti pinigus

Dauguma žmonių man užduoda klausimą: Nuo ko pradėti? Visų pirma peržiūrėkite šį video kuris yra apačioje, jame parodyta viskas nuo A iki Z. Jeigu kyla kėblumų su apmokėjimu perskaitykite punktą KODĖL NELEIDŽIA APMOKĖTI? jį galite rasti viršui juostelėje. Jeigu norite išsigryninti laimėtus pinigus, perskaitykite punktą KAIP PERSIVESTI LAIMĖJIMĄ? jį tai pat rasite viršui juostelėje. Peržiūrėję video galite pradėti naudoti programą kuri yra po video, apačioje. Jos nereikia parsisiųsti ar kitaip įrašyti, ją galite naudotis mano svetainėje kol kas NEMOKAMAI. Taip pat naujiems žmonems perkantiems bilietus PIRMĄ KARTĄ pagal mūsų metodą ir jei nutinka taip, kad nelaimėjote mes jums galime grąžinti išleistą sumą jūsų bilietams, taip jūs nieko neprarandate!

Svetainė taps apmokestinima nuo Liepos 20 dienos, paskubėkite pasinaudoti dar nemokamai!
Išbandykite sėkmingų loterijos bilietų skaičių programą


***SVARBU***


1 Patarimas: Patarimas registruotis į abi loterijas vienu metu taip uždirbsite dvigubai daugiau pinigų vienu lošimu!

2 Patarimas: Jeigu naudojatės "SWEDBANK" banku šiuo metu galima žaisti tik antroje loterijų bendrovėje "PlayHuge".

3 Patarimas: Jeigu analizatoriumi naudotis problematiška išmaniuoju telefonu, tuomet rekomenduojame atidaryti svetainę per savo kompiuterį arba planšetinį kompiuterį. Taip bus žymiai patogiau ir paprasčiau.

4 Patarimas:Minimali bilietų suma negali būti mažesnė, nei 10eur. Naudokitės tik mūsų puslapyje pateiktomis bendrovėmis ir tik per mūsų puslapį,kitu atveju negalioja pinigų gražinimo garantija.


                         


šiuo metu ši loterija neaktyvi, prašome pasirinkti kitas loterijas.

 

Pasirinkta loterija: PowerBall
Kartu su „papildomasuzdarbis.eu“, Jūs galite dalyvauti vienose populiariausių ir pelningiausių pasaulio loterijų, o sėkmingą dalyvavimą nulems mano analizatorius. Dalyvauti galite tuoj pat, tik prieš tai perskaitykite taisykles.

INSTRUKCIJA KAIP NAUDOTIS ŠIA PROGRAMA:

 1. Į žemiau esančius penkis baltus laukelius įveskite bet kokius skaičius nuo 1 iki 69. Į paskutinį papildomą laukelį įveskite bet kokį skaičių nuo 1 iki 26. Taipogi, galite naudotis atsitiktinių skaičių funkcija, paspausdami mygtuką „ATSITIKTINIAI“.
 2. Suvedę skaičius , paspauskite mygtuką „TIKRINTI SKAIČIUS“. Analizatorius, naudodamasis paskutinių penkių metų loterijos lošimų duomenimis, apskaičiuos laimėjimo tikimybę.
 3. Apskaičiavus tikimybę, Jūs pamatysite lentelę, kurioje nurodomas kombinacijos tikėtinumas. Atkreipkite dėmesį: žaiskite tik su tomis kombinacijomis, kurių laimėjimo tikimybė yra didesnė, nei 70 proc., kitu atveju nesiseks.
 4. Būkite kantrūs ir neskubėkite žaisti su pirma pasitaikiusia kombinacija. Kuo daugiau bandysite, tuo daugiau gausite didesnio tikėtinumo kombinacijų.
 5. Gavę rezultatą daugiau negu 70% - užsirašykite Jūsų skaičių kombinaciją ant popieriaus, paspauskite ant banerio po generatoriaus langu ir darykite veiksmus kuriuos matėte video.

Įrašykite skaičius taip kaip nurodyta instrukcijoje ir paspauskite “TIKRINTI SKAIČIUS”

JŪSŲ BILIETO LAIMĖJIMO ŠANSAS:


(Registruokitės čia jeigu jau žaidėte pirmoje loterijoje.)
----
(Jeigu nepavyksta isidėti pinigų spauskite Šia nuorodą)

Pasirinkta loterija: PowerBall
Kartu su „papildomasuzdarbis.eu“, Jūs galite dalyvauti vienose populiariausių ir pelningiausių pasaulio loterijų, o sėkmingą dalyvavimą nulems mano analizatorius. Dalyvauti galite tuoj pat, tik prieš tai perskaitykite taisykles.

INSTRUKCIJA KAIP NAUDOTIS ŠIA PROGRAMA:

 1. Į žemiau esančius penkis baltus laukelius įveskite bet kokius skaičius nuo 1 iki 69. Į paskutinį papildomą laukelį įveskite bet kokį skaičių nuo 1 iki 26. Taipogi, galite naudotis atsitiktinių skaičių funkcija, paspausdami mygtuką „ATSITIKTINIAI“.
 2. Suvedę skaičius , paspauskite mygtuką „TIKRINTI SKAIČIUS“. Analizatorius, naudodamasis paskutinių penkių metų loterijos lošimų duomenimis, apskaičiuos laimėjimo tikimybę.
 3. Apskaičiavus tikimybę, Jūs pamatysite lentelę, kurioje nurodomas kombinacijos tikėtinumas. Atkreipkite dėmesį: žaiskite tik su tomis kombinacijomis, kurių laimėjimo tikimybė yra didesnė, nei 70 proc., kitu atveju nesiseks.
 4. Būkite kantrūs ir neskubėkite žaisti su pirma pasitaikiusia kombinacija. Kuo daugiau bandysite, tuo daugiau gausite didesnio tikėtinumo kombinacijų.
 5. Gavę rezultatą daugiau negu 70% - užsirašykite Jūsų skaičių kombinaciją ant popieriaus, paspauskite ant banerio po generatoriaus langu ir darykite veiksmus kuriuos matėte video.

Įrašykite skaičius taip kaip nurodyta instrukcijoje ir paspauskite “TIKRINTI SKAIČIUS”

JŪSŲ BILIETO LAIMĖJIMO ŠANSAS:

(Registruokitės čia jeigu jau žaidėte pirmoje loterijoje.)
----
(Jeigu nepavyksta isidėti pinigų spauskite Šia nuorodą)


Pasirinkta loterija: EuroMillions
Kartu su „papildomasuzdarbis.eu“, Jūs galite dalyvauti vienose populiariausių ir pelningiausių pasaulio loterijų, o sėkmingą dalyvavimą nulems mano analizatorius. Dalyvauti galite tuoj pat, tik prieš tai perskaitykite taisykles

INSTRUKCIJA KAIP NAUDOTIS ŠIA PROGRAMA:

 1. Į žemiau esančius penkis baltus laukelius įveskite bet kokius skaičius nuo 1 iki 50. Į paskutinus du papildomus laukelus įveskite bet kokius skaičius nuo 1 iki 12. Taipogi, galite naudotis atsitiktinių skaičių funkcija, paspausdami mygtuką „ATSITIKTINIAI“.
 2. Suvedę skaičius , paspauskite mygtuką „TIKRINTI SKAIČIUS“. Analizatorius, naudodamasis paskutinių penkių metų loterijos lošimų duomenimis, apskaičiuos laimėjimo tikimybę.
 3. Apskaičiavus tikimybę, Jūs pamatysite lentelę, kurioje nurodomas kombinacijos tikėtinumas. Atkreipkite dėmesį: žaiskite tik su tomis kombinacijomis, kurių laimėjimo tikimybė yra didesnė, nei 70 proc., kitu atveju nesiseks.
 4. Būkite kantrūs ir neskubėkite žaisti su pirma pasitaikiusia kombinacija. Kuo daugiau bandysite, tuo daugiau gausite didesnio tikėtinumo kombinacijų.
 5. Gavę rezultatą daugiau negu 70% - užsirašykite Jūsų skaičių kombinaciją ant popieriaus, paspauskite ant banerio po generatoriaus langu ir darykite veiksmus kuriuos matėte video.

Įrašykite skaičius taip kaip nurodyta instrukcijoje ir paspauskite “TIKRINTI SKAIČIUS”

JŪSŲ BILIETO LAIMĖJIMO ŠANSAS:


(Registruokitės čia jeigu jau žaidėte pirmoje loterijoje.)
----
(Jeigu nepavyksta isidėti pinigų spauskite Šia nuorodą)
Ateinančiame EuroJackpot lošime didysis prizas – $14 milijonų.
Kartu su „papildomasuzdarbis.eu“, Jūs galite dalyvauti vienose populiariausių ir pelningiausių pasaulio loterijų, o sėkmingą dalyvavimą nulems mano analizatorius. Dalyvauti galite tuoj pat, tik prieš tai perskaitykite taisykles

INSTRUKCIJA KAIP NAUDOTIS ŠIA PROGRAMA:

 1. Į žemiau esančius penkis baltus laukelius įveskite bet kokius skaičius nuo 1 iki 50. Į paskutinus du papildomus laukelus įveskite bet kokius skaičius nuo 1 iki 10. Taipogi, galite naudotis atsitiktinių skaičių funkcija, paspausdami mygtuką „ATSITIKTINIAI“.
 2. Suvedę skaičius , paspauskite mygtuką „TIKRINTI SKAIČIUS“. Analizatorius, naudodamasis paskutinių penkių metų loterijos lošimų duomenimis, apskaičiuos laimėjimo tikimybę.
 3. Apskaičiavus tikimybę, Jūs pamatysite lentelę, kurioje nurodomas kombinacijos tikėtinumas. Atkreipkite dėmesį: žaiskite tik su tomis kombinacijomis, kurių laimėjimo tikimybė yra didesnė, nei 70 proc., kitu atveju nesiseks.
 4. Būkite kantrūs ir neskubėkite žaisti su pirma pasitaikiusia kombinacija. Kuo daugiau bandysite, tuo daugiau gausite didesnio tikėtinumo kombinacijų.
 5. Gavę rezultatą daugiau negu 70% - užsirašykite Jūsų skaičių kombinaciją ant popieriaus, paspauskite ant banerio po generatoriaus langu ir darykite veiksmus kuriuos matėte video.

Įrašykite skaičius taip kaip nurodyta instrukcijoje ir paspauskite “TIKRINTI SKAIČIUS”

JŪSŲ BILIETO LAIMĖJIMO ŠANSAS:


Pasirinkta loterija: Megamillions
Kartu su „papildomasuzdarbis.eu“, Jūs galite dalyvauti vienose populiariausių ir pelningiausių pasaulio loterijų, o sėkmingą dalyvavimą nulems mano analizatorius. Dalyvauti galite tuoj pat, tik prieš tai perskaitykite taisykles

INSTRUKCIJA KAIP NAUDOTIS ŠIA PROGRAMA:

 1. Į žemiau esančius penkis baltus laukelius įveskite bet kokius skaičius nuo 1 iki 70. Į paskutinį papildomą laukelį įveskite bet kokį skaičių nuo 1 iki 25. Taipogi, galite naudotis atsitiktinių skaičių funkcija, paspausdami mygtuką „ATSITIKTINIAI“.
 2. Suvedę skaičius , paspauskite mygtuką „TIKRINTI SKAIČIUS“. Analizatorius, naudodamasis paskutinių penkių metų loterijos lošimų duomenimis, apskaičiuos laimėjimo tikimybę.
 3. Apskaičiavus tikimybę, Jūs pamatysite lentelę, kurioje nurodomas kombinacijos tikėtinumas. Atkreipkite dėmesį: žaiskite tik su tomis kombinacijomis, kurių laimėjimo tikimybė yra didesnė, nei 70 proc., kitu atveju nesiseks.
 4. Būkite kantrūs ir neskubėkite žaisti su pirma pasitaikiusia kombinacija. Kuo daugiau bandysite, tuo daugiau gausite didesnio tikėtinumo kombinacijų.
 5. Gavę rezultatą daugiau negu 70% - užsirašykite Jūsų skaičių kombinaciją ant popieriaus, paspauskite ant banerio po generatoriaus langu ir darykite veiksmus kuriuos matėte video.

Įrašykite skaičius taip kaip nurodyta instrukcijoje ir paspauskite “TIKRINTI SKAIČIUS”

JŪSŲ BILIETO LAIMĖJIMO ŠANSAS:(Registruokitės čia jeigu jau žaidėte pirmoje loterijoje.)
----
(Jeigu nepavyksta isidėti pinigų spauskite Šia nuorodą)

Kada įvyks lošimas?


Pradėjau gauti per dieną po kelis laiškus su šiuo klausimu: Kada įvyks lošimas? Tad paaiškinsiu kur galima pasižiūrėti lošimo datą. Matote 3 loterijas, atrinkau patikimiausias ir kuriose įvyksta dažniausiai lošimai, kad nereiktų ilgai laukti. Visos 3 loterijos yra geros, nebūtina dalyvauti loterijoje kurios aukso puodas yra didžiausias. Galite dalyvauti loterijoje kuri įvyks greičiausiai, pvž: po keletos valandų arba sekančią dieną.


Pirmojo Sharp loterijų platintojo instrukcija

$ 256 Million - Nurodytas didysis aukso puodas. 20/08/2021 (Rugjūčio 20) - Nurodyta kada lošimas įvyks.

Jeigu Jums nerodo šios informacijos, užėję į loteriją šioje vietoje galite matyti kiek liko laiko iki lošimo. Lošimui įvykus rezultatai pasirodys po 1-3 valandų. Ši loterija įvyks po 1 dienos ir 23 valandų.Antrojo Playhuge loterijų platintojo instrukcija

Spauskite ant norimos loterijos

Užėję į loteriją šioje vietoje galite matyti kiek liko laiko iki lošimo. Lošimui įvykus rezultatai pasirodys po 1-3 valandų. Ši loterija įvyks po 1 dienos ir 2 minučių.

Taigi, jeigu norite kuo greičiau išlošti, pasirinkite loteriją , kuri greičiausiai įvyks, paspausdami ant jos mano sukurtoje programoje viršuje.Kaip ir minėjau

dedu daug pastangų į šį projektą. Visai neseniai mane pasiekė klientų nusiskundimai, kad TheLotter oficialus loterijos bilietų platintojas nebeveikia Lietuvoje, todėl jį pakeičiau į naujus Sharp Loteriju platintojas ir Playhuge Loteriju platintojas, tai dukterinė TheLotter firma , spręsdamas šią problemą. Dabar galite uždirbinėti iš loterijos bilietų dar sėkmingiau, saugiau ir greičiau!

Neabejoju, kad Jus vis dar gali gluminti mano istorija, saugumas ar patikimumas – natūralus dalykas. Internete gausu įvairaus plauko svetainių, žadančių neaprėpiamas pinigų sumas, tačiau už to slepiančias kenkėjišką programinę įrangą, duomenų ir pinigų vagystes. Kartą ir pats ten įkliuvau. Itin nemaloni situacija mane užgrūdino ir sustiprino mano suvokimą apie sąžiningumą, asmens duomenų saugumą, pasitikėjimą ir paslaugų kokybę.


Reikia pagalbos? Turite klausimų?

Parašykite man į el. paštą arba į Pokalbių sistemą apačioje.

Mano el. paštas:
info@papildomasuzdarbis.eu


Atsakyti stengsiuosi Jums kuo greičiau, nesvarbu ar tai savaitgalis ar šventinė diena.

Mano pagrindinis interesas

pasidalinti šiuo puikiu būdu su kitais, paskatinti naudotis galimybėmis, kurios galbūt niekada nebebus taip lengvai pasiekiamos, orientuotis į žmogaus gerovę ir paversti jį laimingu. Didžiulis džiaugsmas apima mane, kai dar iki šiol kasdien gaunu krūvas atsiliepimų, fotografijų ir sėkmės istorijų... Taip pat su kiekvienu jūsų laimėjimu, aš gaunu tam tikrą procentą iš loterijos, todėl jūsų laimėjimas man yra taip pat labai svarbus, Jei uždirbate Jūs - uždirbu ir Aš.

Vadovaudamasis savo interesais ir skaidriais, patikimais tarpusavio santykiais nuo pat veiklos pradžios patvirtinau pinigų grąžinimo politiką. Kol kas pagal mūsų vedamą statistiką pinigų grąžinimu pasinaudoja 15-20 žmonių100-to(šimto) žaidusiųjų, o tai tik įrodo formulės veiksmingumą.

PINIGŲ GRĄŽINIMO POLITIKA

DĖMESIO! Jeigu nebūsite patenkinti sėkmingų loterijos bilietų skaičių programos rezultatais - grąžinsime Jums pinigus už Pirmus trys įsigytus loterijos bilietus. Todėl Jūs nieko neprarasite pabandydami sužaisti pirmą kartą loterijoje! Jeigu iškiltų problemų rašykite el. paštu į klientų aptarnavimo skyrių info@papildomasuzdarbis.eu.

SUTEIKIAME 100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJĄ

Pirkote bilietus pirmą kartą ir nieko nelaimėjote? - Parašykite mums ir mes grąžinsime jums tiek, kiek išleidote!

PINIGŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS:
1. Turite atsiųsti mums į el. paštą visus įrodymus, kad tikrai pirkote bilietus.
2. Jeigu pirkote pirmą kartą ir jūsų bilietų laimėjimo tikimybė buvo didesnė negu 80% ir Jūs nieko nelaimėjote.
3. Jeigu pirkote bilietus 2 kartus ir daugiau ir Jūs nieko nelaimėjote.
4. Jūsų pirkimo suma turi būti ne mažesnė negu 10€.
5. Grąžinsime tiek, kiek išleidote pirkdami bilietus (grąžinimą atliksime per ten, kur jums patogiausia)

KUR GARANTIJA, KAD TIKRAI GRAŽINSITE PINIGUS?
Pagal mūsų vedamą statistiką, 15-20 žmonėms iš 100-to(šimto) žaidusiųjų nepavyksta laimėti perkant pirmą kartą bilietus, tad grąžinti pinigus keletai žmonių mūsų finansai leidžia tai padaryti. Taip pat nenorime neigiamos reputacijos savo projektui. Kuo daugiau žmonių perka bilietus ir kuo daugiau laimi, tuo labiau tobulėja mūsų analizatorius. Taip pat už kiekvieną jūsų laimėjimą, mes gauname po nedidelį procentą iš loterijos, todėl kiekvienas jūsų laimėjimas mums yra taip pat labai svarbus.
Principas: Uždirbate Jūs - uždirbame ir Mes.
Komentarai / atsiliepimai

Žaidėjas Anonimiškai
Na ka... Atėjo metas ir man pasidalinti savo pasiekimais, nes žiuriu čia labai daug jau pradejo dalintis 😀 Tai vat asmeniskai pats jau 5 mėnesius gerus naudojuosi šia strategija ir nuolatos dalyvauju žaidimuose, stengiuosi nepraleidineti ju ir per tuos mėnesius šis uzdarbis man jau tapo kaip ir pagrindinis pajamų šaltinis, daug čia kaip kiti nerašysiu, nemėgstu to 😀 o tiesiog parodysiu. Kaip sakoma rezultatai patys kalba už save, tai vat dalinuosi paskutiniu mėnesių statistika gal kam ir idomu bus. Tai, kad aiškiau butu tai pirma nuotrauka yra pilna visu menesių darbo statistika ir gautais pinigais.

O štai čia būtu pats paskutinis laimėjimas ir gautas uzdarbis 😀

O toks vaizdas yra loterijos svetaineje prisijungus prie paskyros. Čia taip atrodo sekmingas žaidimas ir laimėjimas ir štai tokia sumele gavosi uždirbti 😀


Augustinas Šalinskis Patvirtintas narys
Nu va pagaliau ir man pasisekė, po pirmo nesėkmingo žaidimo ir grąžintų pinigų ir po gan ilgo laiko pamėginau dar kartą savo laimę. Įsigjau dar kartą bilietus ir antras kartas jau nemelavo iš Megamillions žaidimo su 3 bilietais 239 EUR!! Pirmą kartą kai pirkau buvo nesėkmingas, bet gavau gąžinimą už jį ir dabar nesigailiu, kad po ilgo laiko pamėginau ir antrą kartą, kadangi šis projektas matau jau tikrai ilgai gyvuoja, o jei būtų neveiksmingas manau tiek laiko net ir negyvuotu jis ir nebūtų toks aktyvus aišku ir plius turėtų neigiamą reputaciją visur 😲 Tai vat tokio ryto ir tuo labiau tokių rezultatų tikrai nesitikėjau, ačiū jums už gerą nuotaiką ir nemažą dozę adrenalino nuo pačio ankstyvo ryto! 😄😎👍 REKOMENDUOJU IR REKOMENDUOSIU JŪS SAVO DRAUGAMS! 🙂 O pirmas vaizdas kokį pamačiau prisijungęs prie loterijos paskyros buvo štai toks 🙂🙂


Anonimas Patvirtintas narys
Nusipirkau viena bilietą už 3eurus Playhuge bendrovėje , nieko nesitikėjau, pirmas laimėjimas 14,50eur :D tiesiog ant durniaus išbandžiau ,matysim kas bus toliau.


Kamilė Patvirtintas narys
Ačiu jums Tomai! Labai malonus ir sažiningas žmogus, labai greit gražino pinigelius, nors ir neatitiko visu pilnai sąlygų, paaiškino kodėl galejo buti šitokie nesekmingi rezultatai ir kas tai galėjo lemti, nors ir neprivalėjo gražinti už mano pirma nesekminga inaša, nes pati buvau žiopla ir kalta, kad ne iki galo ir neidemiai viską dariau :) Pinigelius gavau ta pačia diena didelis ačiū jums dar karta! Sažiningi ir patikimi!


Virga Patvirtintas narys
Dvejojau bet pasiryzau ir nusipirkau ir as 3 bilietus už 13euru Sharp loterijoje ir 3bilietus už 9eur Playhuge loterijoje procentas laimejimui buvo 91% sekancia diena suzinojau, kad laimejau 135 ir 119 eur! buvau sokiruota pradziai siektiek pradejau galvoti kad neismokes bet pries valanda gavau zinute is banko kad jau pinigai pervesti i mano banko saskaiteleje :) ziauriai dekoju jums uz sia galimybe!Urtė Malakauskaitė Patvirtintas narys
Pridedu savo laimėjimo nuotrauka žaidžiau su 5bilietais , laimėjimas 71euras, pirma kartą žaidžiau prieš 5dienas, bet laimėjau tik 3eurus todėl paprašiau gražinimo , nes buvau išleidusi 12,50eur, gražinimą gavau ta pačia diena.


Rimas M Patvirtintas narys
Sveiki, pirkau už 10eur vakar bilietus kuriu tikimybė buvo nuo 85procentu ir šiandien laimėjau 31,50eur tai 21,50eur pelno per lošima, gan neblogai.

Benas J Patvirtintas narys
Normaliai Emili cia varai :oo Su tokiais uzdarbiais ir gyventi gerai galima sakyciau... Kas kiek laiko mazdaug zaidimuose dalyvauji? kiek dazniausiai perki bilietu vienam zaidimui ir kurioje loterijoje jeigu nepaslaptis. Aciu

Emilis U Patvirtintas narys
Benas J, Aciu, aciu stengiuosi :)) Kiek gaunasi ir pavyksta, bet per menesi laiko 20-25 zaidimuose tikrai sudalyvauju, o bilietu dazniausiai perku po 3, daugiau man kazkaip neverta atrodo, pilnai uztenka ir tiek, buvau bandes po 5 ar 6 pirktis, bet kazkaip nieko nuo to atrodo nepasikeite, todel man atrodo apsimokiausia vienu zaidimu pirktis 3 bilietus, bent jau taip manau. Visuose stengiuosi zaisti per savaite i kiekviena loterija isigiju bent vienam zaidimui bilietus, o siaip labiausiai sekasi asmeniskai man Megamillions loterijoje arba Euromillions. Prasau :)

Emilis U Patvirtintas narys
Dar vienas menesis darbo! :) Kolkas jau kaip ir 3-4 menesius dalyvauju, viskas tiesiog super einasi. :)

As12 Patvirtintas narys
Nu reiks pamėginti ir man bent už 10eur nusipirkti :)

Mindaugas Kieliauskas Patvirtintas narys
Rekomenduoju iš viso žaidžiau 6 kartus, tik vieną kartą nepasisekė, gražinimo neprašiau , nes pliuse apie 210eur.

Tadas J. Patvirtintas narys
Sveiki.O kiek reikia pralosti, kad butu grazinami pinigai uz depozita. Nes pirkau viena karta 3 bilietus islosiau 108e tuomet po keliu dienu pirkau dar karta 3 bilietus ir pralaimejau 15e. ar galima tiketis pinigu grazinima uz antra depozita padaryta?

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Labas Tadai, Džiaugiuosi, kad pirmą kartą žaidžiant pavyko laimėti! Noriu paminėti, kad pinigus galime grąžinti naujiems ir pirmą kartą bilietus perkantiems žmonėms ir tik tokiu atveju, jei viską atlikote pagal mūsų nurodytą instrukciją. Tarkim, jei perkate bilietus pirmą kartą, kurių kaina yra 10-15€ ir nieko nelaimite, mes tuomet galime grąžinti tiek, kiek išleidote pirkdami bilietus ir jūs taip nieko visiškai neprarandate išbandydami pirmą kartą. Daugiau informacijos galite rasti paspaudę PINIGŲ GRĄŽINIMAS Jums tereikia parašyti mums į elpaštą arba į facebooką.

(Primenu, kad mėginimai kažkaip apgauti, kad buvo nieko nelaimėta ir panašūs būdai yra netoleruojami!, tam, kad būtų grąžinti pinigai jums reikės pateikti nuotraukas(screen shotus), kad jie buvo tikrai pirkti, kurioje loterijoje buvo žaista ir kada, tad galite net nemėginti kažkaip apgauti, nes tokių žmonių, kurie nieko nelaimi nusipirkdami bilietus su daugiau nei tarkim "85% BILIETŲ LAIMĖJIMO ŠANSŲ" iš pirmo karto, mūsų paskaičiavimais yra vienetai)

Justina M. Patvirtintas narys
Laba diena, noreciau pasiteirauti pries kelias dienas isigijau bilietus 3 PowerBall loterijoje uz 13.31 eur. Ir siandien baigesi zaidimas ir uzejus pamaciau, kad laimejau 160.59e, cia kaip suprantu mano jau laimeti pinigai ir juos tureciau galeti kazkaip persivesti i savo banko saskaita? tik as kazka praleidau ar nesuprantu kaip tai tiksliai padaryti, atsiprasau jei kazkur kazka prazioplinau ir is anksto aciu uz pagalba.

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Justina, pirmiausia noriu jūs pasveikinti, jūs uzdirbote 160€ iš savo įsigytų bilietų. Jūs juos galite persivesti tiesiai į savo banko sąskaitą, iš kuriuos ir mokėjote už savo bilietus, tai labai paprasta ir greita, štai tiksli instrukcija, kaip tai galite padaryti: KAIP PERSIVESTI LAIMĖJIMĄ. Sėkmės

Justina M. Patvirtintas narys
Aciu jums, viska susiradau, pagelbejote, pinigelius jau gavau i savo saskaita per viena diena atejo! Labai dziaugiuosi, beabejo sirdingai dekoju jums uz si jusu pasidalinta metoda, tai tiesiog neitiketina. Aciu!

Marius Filip. Patvirtintas narys
Sveiki pirma karta sudalyvavau zaidime pasinaudojes jusu pateiktu metodu ir nusipirkau 3 bilietus uz ne pilnus 14e ir 2 is ju buvo sekmingi! Sunku patiketi, kad tai tikrai suveikia, uzdirbau 294 euru, esu dekingas jums uz si metoda! ir norejau tuo paciu paklausti ar galima butu persivesti tuos pinigus i kita banko saskaita ne is ta is kuriuos sumoketa buvo uz bilietus? ar pakeisti jau nebegalima?? Aciu

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Mariau. Sveikinu su jūsų laimėjimu. Deja pasikeisti nebegalite savo banko duomenų iš kurių mokėjote už loterijos bilietus. Jūsų laimėti pinigai gali būti tik pervedami tik į tą pačią sąskaitą (banką) iš kurios jūs ir mokėjote už savo loterijos bilietus.

Ignas L. Patvirtintas narys
Labas, norejau paklausti kol galima naudotis nemokamai siuo uzdarbio metodu tai nera kazkokio limito? ar galima naudotis neribotai kol dar nemokamai? ir kada bus mokamai ar brangiai kainuos visas sis malonumas? klausiu, nes jau apie 3 savaites kaip naudojuos jusu pateiktu metodu ir kolkas esu patenkintas ir puikiai sekasi :)

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Ignai. Jeigu teisingai supratau jūsų klausimą ar nėra kažkokių ribų kol metodas yra nemokamas? tuomet jokių ribų nėra ir galite naudotis tiek, kiek norite. Dėl apmokestinimo kainos dar nėra aišku, negaliu kolkas tiksliai pasakyti, bet galiu užtikrinti, kad brangiai labai tikrai nekainuos, viskas dar yra paruošimo būsenoje. Norime, kad būtų patogu naudotis ir automatizuota, tai nėra paprasta, todėl reikia tam laiko. O kolkas dar drasiai galite naudotis nemokamai.

Ignas L. Patvirtintas narys
Super!! supratau Aciu uz informacija :)

Romualdas Treka. Patvirtintas narys
Sveiki nusprendziau ir as pameginti pirma karta loterijoje ir nusipirkes 3 bilietus uz 14 Euru Megamillions loterijoje nieko nelaimejau :( matyt as neidemiai perskaiciau instrukcija visa ir du bilietai buvo su 65-70% procentu tikimybe laimeti neatkreipiau demesio pradziai i tai mano klaida, bet jei butu galimybe grazinti tuos 14Euru meginciau dar laime, as jums parasiau i elpasta atsiunciau visas nuotraukas kada pirkti bilietai ir ju rezultatas. Mano elpastas: Romualdas.Trekavicius@gmail.com aciu jums didelis is anksto.


Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Romualdai, taip gavome jūsų laišką ir jau atsakėme, grąžinome jums 14€, turėtumėte jau gauti. Kaip paminėjau jums laiške, taip paminėsiu ir čia, kad visuomet įdėmiai paskaitytumėte instrukciją, tai yra labai svarbu žaidžiant. Mes visuomet rekomenduojame žaisti ne su mažesniais negu 80%, o dar geriau 85% ir daugiau, būkite atidūs! Kad jūs nieko nelaimėjote galėjo daug lemti būtent tai, kad ir buvo bilietų laimėjimo tikimybė 70%. Žaisdami būtinai skaitykite visus nurodymus arba pažiūrėkite video, kuri rasite aukščiau skaičių analizatoriaus, kuriame esame viską parodę nuo A iki Z. Sėkmės tolimesniuose žaidimuose

Romualdas Treka. Patvirtintas narys
aciu jums! Pinigeliai jau yra mano saskaitoje! Aciu uz patarimus ir pazadu busiu atidesnis sekanti karta tai jau tikrai, butinai perziuresiu video instrukcija papildomai dar. Aciu didelis uz suprantinguma ir pagalba!!

Maryte Ligeikiene. Patvirtintas narys
Mano trumpute istorija. Pries dvi dienas nusprendziau ir as pameginti sudalyvauti pirma karta loterijos zaidime ir isigijau 3 bilietus uz 13e su centukais ir vakar baigesi zaidimas ir suzinojau, kad mano isigyti bilietai buvo nesekmingi, nieko nelaimejau. Nezinau ar kazka neteisingai padariau ar tiesiog nepasiseke. Kreipiausi del grazinimo rasydama i pasta, ir jau kita diena man buvo atsakyta ir pinigeliai kuriuos isleidau savo bilietams buvo greitai grazinti man i saskaita, aciu jums uz sazininguma!

Pameginsiu prideti nuotrauka is grazinimo:


Eglė A. Patvirtintas narys
Sveiki, pameginau ir as nusipirkti bilietus ir suzaisti, pirmam kartui nusipirkau 3 bilietus powerball loterijoje laimejau tik 3.29€. Galbut kazka ne taip padariau? Tiksliai su kokiais procentais zaidziau nepamenu, galbut buvo per mazi procentai? ka prisimenu tai keli is ju buvo man atrodo mazesni negu 75%, tai cia gaunasi, kad buvo per mazi procentai laimingiems bilietams pasirinkti? ir reikejo su didesniais procentais pirkti? parasiau i elpasta jums ir atsiunciau visas nuotraukas kur matosi rezultatai ir bilietu pirkimas ir isleistos sumos taip pat atsiunciau ir savo saskaita banko. Isleista suma 3 bilietams buvo 13.34€. Noreciau pasinaudoti galimybe, susigrazinti išleista suma. Aciu uz jusu suprantinguma.


Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Eglė, gavome jūsų laišką į elpaštą, atsakėme ir grąžinome jums 13.5€ sumą, kurią išleidote savo bilietams. Kodėl bilietai galėjo būti nesėkmingi, negaliu jums tiksliai dabar atsakyti, nežinodamas ar viską atlikote teisingai, pagal mūsų instrukcijas, dažniausiai taip nutinka, kai ne iki galo žmonės peržiūri mūsų instrukcijas arba pasirenka bilietus su "per mažu" procentu laimėjimui. Galbūt jūsų atvėju visų bilietų laimėjimo procentas buvo per mažas, žemesnis negu rekomenduojamas 80%. Tokiu atveju būtent tai ir galėjo nulemti jūsų nesėkmingus bilietus, rekomenduojame visuomet žaisti ne su mažesniais negu 80%, o dar geriau 85% ir daugiau, kad pasiekti maksimaliai užtikrintą laimėjimą. Taip pat būtinai rekomenduojame peržiūrėti įdėmiai vaizdo medžiagą virš "skaičių analizatoriaus" ir perskaityti instrukciją ir taisykles ir viską daryti taip nurodyta, tuomet užtikriname, kad jums turėtų viskas pavykti. Sėkmės

Gintarė A. Patvirtintas narys
Mano pirmas bilietų pirkimas taip pat buvo nesėkmingas, nepavyko laimėti :( Bet yra ir geroji viso to pusė, parašiau į elektroninį paštą nurodytą dėl grąžinimo išleistų pinigėlių bilietams ir gan greitai gavau atsakymą, pinigus grąžino jau sekančią darbo dieną. Viskas greita ir patikima, už ką esu dėkinga.


Artiomas F. Patvirtintas narys
Puikus zmones dirba cia, greit reaguoja i laiskus elpastu ir jau ta pacia diena gavau pinigu grazinima uz 3 nesekmingus bilietus i savo banko saskaita. Dekui

Dovydas Bagdonas. Patvirtintas narys
Nepasiseke man is pirmo karto nusipirkus 3 bilietus, visi bilietai buvo nesekmingi ir nieko nelaimejau... Susisiekiau per svetaineje nurodyta elpasta ir atsiuntus visus reikiamus irodymus gavau grazinima jau sekancia diena, puikiai greit viska atsako. Del to nera prie ko prikibti. Tuomet pameginau laime ir antra karta suzaisti tik jau su didesniais procentais laimejimo tikimybei ir kitoje loterijoje ir antras kartas jau buvo sekmingesnis is 3 tu paciu bilietu islosta 117.26 euru! Aciu uz patarimus, kuriuos gavau is administratoriaus ir uz greitus atsakymus elpastu ir beabejo uz pinigu grazinima nieko nelaimejus pirmuoju kartu. Aciu jums ir sekmes visiems uzdarbiuose!

Rimantas Mazeika. Patvirtintas narys
Sveiki, gyvenu Anglijoje ir pirma karta bilietus pameginau nusipirkti Mega Millions loterijoje siandien baigesi zaidimas loterijoje ir gavau rezultatus, mano laimejimas gavosi 4.65 svarai, o islaidos bilietams buvo 11.54 svarai. Ar galima butu atgauti kazkokia dali isleistu pinigu suma beabejo nera didele ir tikrai ne problema, bet vistiek jei tokia galimybe galioja kaip rasote noreciau ja pasinaudoti. As taip pat i elpasta nusiunciau daugiau nuotrauku su irodymais taip pat ir Paypal ir Skrill savo saskaitas (kitu neturiu) kur noreciau gauti grazinima, nes lietuviskos banko saskaitos as neturiu, nes kaip minejau jau daug metu gyvenu Anglijoje. Jeigu butu galimybe gauti grazinima tais nurodytais budais butu tikrai smagu. Aciu is anksto :)


Rimantas Mazeika. Patvirtintas narys
Papildau savo komentara, kad susisiekiau per elpasta su savininku, labai greitai atsake man ir grazino isleistus pinigus bilietams, kadangi lietuvoje valiuta yra euras tai grazinima gavau 8 eur. Viskas CIKI, zmones saziningi ir savo zodzio laikosi, kas dar nustebino mano situacijoje, kad ilga laika jau negyvenu lietuvoje, tad neturiu lietuviskos banko saskaitos, bet problemu tam grazinimui nesudare ir pervede pinigus PAYPAL budu, tad juos gavau jau ta pacia minute kas beabejo labai patogu :)

Valdas M. Patvirtintas narys
Labas, ar galima butu susigrazinti pinigus uz isigytus 3 bilietus? esu naujokas ir pirkau pirma karta pas jus pries 2 dienas ir nieko nelaimejau, nezinau galbut kazka neteisingai padariau ar del ko taip gavosi. Buciau dekingas uz pagalba. Bandau prideti nuotraukas su rezultatu ir pirkimu cia:


Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Valdai, parašykite mums į elpaštą info@papildomasuzdarbis.eu dėl pinigų grąžinimo, atsiliepimuose / komentaruose šios paslaugos neteikiame, tik el.paštu arba per facebook'ą. Ačiū už suprantingumą.

Valdas M. Patvirtintas narys
Aciu , parasiau i nurodyta el pasta ir pinigus visus greitai grazino ir viska gavau i savo banko saskaita jau ta pacia diena! taip pat uz visus patarimus ir konsultacijas ateiciai, kaip ir ka teisingai daryti, malonus ir greitas aptarnavimas. Sekmes jusu darbuose!

Deivis Marcius. Patvirtintas narys
Pries kelias dienas pameginau ir as nusipirkti bilietu Euromilions loterijoje (cia buvo mano klaida, niekam nerekomenduoju toje loterijoje pirktis, nes labai mazas prizinis fondas tai kur kas sunkiau laimeti, pagal daugelio atsiliepimus speju geriau pirkti Megamillions arba Powerball loterijoje manau, nes daug kaip raso butent juose ir laimi.). Mano bilietu aimejimo tikimybe buvo 75/78/81 (galbut per mazi?) procentai bet nieko nepavyko laimeti. Nusiunciau svetaines savininkui dar ir i elpasta visas nuotraukas reikalingas su irodymais, kad nieko nelaimejau ir pirkau bilietus. Aciu.

Deivis Marcius. Patvirtintas narys
Sveiki, gavau atsakyma i elpasta jau ta pacia diena ir jau sekancia diena grazino pinigus i mano banko saskaita net daugiau negu isleidau savo bilietams :) bilietus pirkau uz 13.34e grazino lygiai 15e. Zmones saziningai dirba, labai greitai viska atsako ir pakonsultuoja, paklausius kodel galejo buti taip, kad nelaimeta, tai kaip ir spejau galejo lemti tai, kad pirkau bilietus Euromilions loterijoje kurioje tuo metu prizinis fondas buvo kazkur 35 milijonai, kai kitose loterijose buna po 100 ir 200 milijonu ir dar daug daugiau, tiesiog toje loterijoje zaidimas vyko jau sekancia diena todel norejau kuo greiciau, kad ivyktu ir ta loterija pasirinkau :( kaip sakoma niekada nereikia skubeti ir bus viskas gerai. Butinai meginsiu dalyvauti dar tik si karta kitose loterijose, tikiuosi jau tada pasiseks :)

Aliona Šimkutė. Patvirtintas narys
Ačiū už sugrąžintus pinigėlius už įsigytus bilietus, žmonės laikosi savo žodžio, labai greitai reaguoja į žinutes ir greitai atsako. Pinigėlius jau sekančią dieną gavau į savo banko sąskt. Super!

Loreta L. Patvirtintas narys
Laba diena, noreciau kreiptis del pinigeliu grazinimo, nusipirkau 3 bilietukus uz 13.36€ PowerBall loterijoje ir nieko nelaimejau, placiau viska su visomis nuotraukomis nusiunciau i kontaktuose nurodyta elpasta, tikiuosi sulaukti atsakymo, aciu :)


Loreta L. Patvirtintas narys
Tikrai likau maloniai nustebinta. Pirmiausia labai greitai gavau atsakyma i elpasta ir pinigelius tiek, kiek isleidau bilietams i savo saskaita, kuriuos gavau jau sekancia diena! Labai malonus bendravimas taip pat ir pakonsultavimas, tikrai malonus zmogus aptarnavo, smagu, kad dar taip buna. :))

Andrius Sokolovas. Patvirtintas narys
Kreipiausi del grazinimo uz nesekmingus pirmus bilietus, kur nieko nelaimejau. Labai greit gavau atsakyma i el pasta ir greit viska grazino. Savo zodzio laikosi. Viskas patikima

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Mantai, atrašėme jums į elpaštą, atlikome grąžinimą į nurodytą sąskaitą, jeigu bus dar kokių neaiškumų ar turėsite klausimų, kreipkitės tiesiai elpaštu.

Mantas P. Patvirtintas narys
Sveiki dar karta, pinigai jau ikrito i saskaita siandien ryte, labai aciu jums uz sazininga ir patikima darba! :)


Modestas D. Patvirtintas narys
Kreipiausi del pinigu grazinimo i elpasta, labai greitai gavau atsakyma ir pinigus pervede jau ta pacia diena lygiai tiek pat kiek isleidau bilietams. Esu patenkitnas pinigu grazinimo garantija. Aciu

Vaida Rutkauskiene. Patvirtintas narys
Labai greitai suregavo ir atsake i mano laiska ir grazino pralaimetus 13.38 EUR. Aciu. Patikima.

Paulius Navikas. Patvirtintas narys
Sveiki, kreipiuosi del pinigu grazinimo parasiau i elpasta ir atsiunciau nuotraukas su irodymais ir savo banko saskaita, kada galeciau tiketis pinigu grazinimo??

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Pauliau, atsakėme jums į elpaštą ir atlikome grąžinimą, rytoj jau turėtumėte matyti pinigus savo banko sąskaitoje. Ačiū už jūsų kantrybę.

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Visi, kurie bilietus perkasi pirmą kartą ir naudojasi mano nurodytu metodu ir viską daro pagal instrukcijas, kurias esu nurodęs - nesėkmės atveju, galite kreiptis dėl PINIGŲ GRĄŽINIMO. Svarbiausia viską darykite pagal mano nurodytas instrukcijas ir tikrai turite pasiekti savo pirmuosius rezultatus. Taip pat jums nebūtina rašyti čia į atsiliepimus/komentarus dėl grąžinimo. Daug patogiau ir greičiau bus tiek jums, tiek man pačiam, jeigu parašysite tiesiogiai į elpaštą arba į facebook'ą man. Sėkmės.

Rekomenduoju visuomet peržiūrėti video instrukciją, kurioje jums viską parodau ir paaiškinu lietuvių kalba, pilnai parodau nuo pat pradžių ir iki galo, kaip ir ką reikia daryti, norint pasiekti gerus rezultatus.

Paulius Navikas. Patvirtintas narys
ACIU PINIGUS JAU ATGAVAU! VISKAS PATIKIMA.

Lina I. Patvirtintas narys
Pries savaite laiko pameginau ir as suzaisti pirma karta, pirkau 3 bilietus kainavo ne pilni 14€ Megamillions loterijoje bilietu sansu procentas buvo 70-73-75%. Rezultatai pasirode sekancia diena po to kai isigijau bilietus, deje jie buvo nesekmingi, aisku cia nera dideli pinigai man, buvo labiau smalsiau ismeginti, pameginau parasyti sio puslapio administratoriui i facebooka, gan greitai buvo man atrasyta, papasokojau visa situacija, atsiunciau screen shotus visus, kuriu paprase, su irodymais visais, kad buvo pirkti bilietai, kad nieko nelaimeta ir kadangi tai buvo mano pirmas depozitas ir pirma karta pirkau bilietus, man labai greitai buvo grazinti visi mano isleisti 14€ jau ta pacia diena, to as tikrai isvis nesitikejau, kad dar gali taip buti :)

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Prašau Lina, manau jūsų problema buvo tame, kad jūs pasirinkote su per mažu 'laimėjimo šansų procentu' bilietus, visuomet visiems rekomenduojame ir PABRĖŽIAME žaisti ne su mažiau nei 80% o dar geriau 85% ir daugiau, kad būtumėte visiškai pilnai užtikrinti, o jei nutinka taip, kad darydami pirmą depozitą, tai yra pirkdami 3 bilietus jūs nieko nelaimite, visuomet grąžiname pinigus už atliktą jums depozitą. Juos jums galime pervesti Į (Banką/Paysera/PayPalą/Skrillą), kur patogiausia. Jei kažkam taip nutinka rašykite mums į elpaštą arba į facebooką.

Lina I. Patvirtintas narys
Sveiki dar karta, susikuriau as nauja paskyra Loterijos tinklalapyje ir pameginau suzaisti dar karta, vel nusipirkau 3 bilietus ir jau si karta buvo laimingas! Nedidelis laimejimas aisku, bet vistiek labai malonus jausmas :) tuomet savaitgali nusipirkau pakartotinai 3 bilietus ir dar karta nusypsojo laime vel gi ne didele suma, bet jau sudejus du laimejimus gaunasi nemaza bendra suma. Laimejimo tikimybe visuose bilietuose buvo 85% ir daugiau, si karta nepadariau manau tos pacios klaidos ir jau maziau nei 85€ nepildziau :) Zaisiu ir meginsiu toliau. Aciu!Gediminas Paukstela. Patvirtintas narys
Ir as noriu taip laimeti! tik nesenai suzinojau apie sia svetaine dar kolkas ziurinejuos ir skaitinejuos, reikes surizikuoti ir meginti laime paciam jei jau taip sekas visiems =)

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveikinu Lina su jūsų laimėjimais, smagu, kad nenuleidote rankų ir pabandėte dar kartelį, kaip ir sakiau žaisti rekomenduoju ne su mažiau nei 80% laimėjimo tikimybe ir viskas tuomet bus gerai, tikiuosi šie laimėjimai nebus jūsų paskutiniai, sėkmės jums tolimesniuose jūsų uždarbiuose. :)

Lina I. Patvirtintas narys
Didelis aciu uz jusu patarimus, jie tikrai praverte, daugiau tokiu paciu klaidu nebekartosiu ir uz palaikyma taip pat dekinga. Dideles sekmes ir jums jusu projekte! :)

Vadimas T. Patvirtintas narys
Pagaliau persivedžiau savo 2 savaiciu uzdirbtus pinigus i banko saskaita ir jie jau ten!! Labai greitai atejo kazkur per 1 ar 2 dienas :) labai dziaugiuosi, kad ismeginau si buda uzdarbio ir visiskai esu tuo patenkintas. Manau retai dabar kada gali rasti kazka panasaus ir tuo labiau veikiancio, cia yra retas atvejas, todel sakau didelis Aciu jums, uz sia suteikta galimybe :)


Pavelas Rob. Patvirtintas narys
Kad daug nerasyti tiesiog paprasciau nusprendeme su kolega pasidalinti trumpu video atsiliepimu. :) Mes dirbame siuo budu jau ilgiau negu menesi ir ka galime pasakyti, kad sekasi tikrai puikiai ir viskas veikia kaip ir parodyta ir tikimes tai musu ne paskutiniai uzdarbiai :) Todel nusprendeme padaryti sioki toki video kaip padeka jums! Aciu :)

VIDEO:

Rycka.M Patvirtintas narys
Meginu laime tikiuosi ir man pasiseks :x
Arvydas M. Patvirtintas narys
Keliu si alaus buteli uz sia sistema kuri man padejo uzdirbti ir eiti link savo svajones, kuriai reikalingi tikrai nemazi pinigai, bet su kiekviena savaite ir su kiekvienu laimejimu mane tai dar motyvuoja labiau nesustoti, todel rekomenduoju visiems siekti savo svajoniu, kad ir kaip atrodytu tai neimanoma, nes istikruju viskas imanoma! Yra sakoma "Pinigai megsta tyla" bet siuo atveju jauciuosi skolingas ir begalo dekingas siai svetainei uz sitokia suteikta galimybe man ir daugeliui manau cia esanciu uzsidirbti ir beabejo jos savininkui, lietuvoje daug panasaus pobudzio svetainiu esu mates, bet butent sia mane trauke pameginti ir tikrai nesuklydau! Aciu dar karta! Ir i jusu sveikata =)

Silvija Dubrovska. Patvirtintas narys
Skanaus ir sekmes siekiant svajones :)

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Arvydai, Skanaus jums! :) Kiekvienas jūsų atsiliepimas ir rezultatai manę motyvuoja dar ir dar labiau dirbti ir tobulinti. Kuo daugiau jūsų, tuo labiau esu motyvuotas stengtis. Kiekvieną dieną vis daugiau sulaukių žmonių su įvairiausiais atsiliepimais ir rezultatais tiek čia, tiek į elpaštą arba į facebook'ą. Sėkmės visiems!

Arvydas M. Patvirtintas narys
Silvija Aciu =))
Cia tik mes galime buti jums dekingi :) be sito viso nebutu nieko. turime jums sakyti dideli aciu, kad tai veikia ir kad uz tai nieko nera prasoma. bent jau geru atsiliepimu niekada negaila pasidalinti! :)

Edgaras K. Patvirtintas narys
Sveiki, dalinuosi savo 5 savaiciu uzdarbiu su siuo metodu, kuris dave stai toki pelna neidedant daug laiko prie sio uzdarbio, o pradejau nuo 3 bilietu uz kuriuos sumokejau 13.30eur kazkas tokio. Super dalykas kai nereikia rizikuoti ir investuoti ten simtus euru, dirbsiu toliau ir dar po menesio paskelbsiu savo rezultatus cia, paliginimui kiek pirma menesi pavyko uzdirbti ir kaip bus antra :) O kolkas sakau dideli aciu savininkui uz si visiskai nemokama buda :)

Minde J. Patvirtintas narys
Man sis menesis buvo vienas sekmingiausiu per kuri man pavyko uzsidirbti daugiau negu 1700 euru, kai lietuvoje dirbant uz biskeli daugiau nei vidutinis atlyginimas, tai man yra labai daug naudojant si buda niekada nebuciau galvojes kad kadanors gyvenime tiesiog uzsidirbsiu is loterijos bilietu cia tikrai geriau nei visokie teleloto ir kitos lietuviskos nesamones kur maximum ka laimeti gali tai kelesdesimt euru ir tai labai retai, o cia priziniai fondai milijonus kartu didesni kas leidzia laimeti kelis simtus euru vienu kartu, per viena zaidima ir daugiau be jokiu problemu, neveltui Amerikieciu loterijos... As pats daugiausiai vienu zaidimu esu laimejes 461 euru, bet manau is cia esanciu daug kas ir daug daugiau yra laimejes. As labai tikiuosi kad sis budas dar tikrai ilgai gyvuos ir kad tai nepaskutiniai mano uzdirbti pinigai. Aciu svetaines savininkui uz si tikrai nuostabu buda! didziule pagarba! Jus nerealus !!!


Pavelas Rob. Patvirtintas narys
Teko pasidometi, kad Megamillions ir Powerball loterijos yra Amerikos loterijos vienos populiariausiu visame pasaulyje, del to ju priziniai fondai su kiekviena savaite tiesiog milijonais dideja ir del to daug daugiau skaiciu kombinaciju buna laimingu, per kurias galima laimeti kelis simtus euru vienu zaidimu labai paprastai ir lengvai, ypac su sios svetaines analizatorium kuris tikrai atrenka skaicius labai gerai ir teisingai. (pats jau ilga laika juos naudojuos ir esu patenkintas rezultatais). Amerikieciams cia yra nedideli pinigai, o mums Lietuviams tai tikrai kazkas OHOHO, todel ir faktas, kad geriau bilietus pirktis cia, negu lietuvoje visokiose lietuviskose loterijose kur pinigu ismetimas tiesiai i bala :)

Ruta A. Patvirtintas narys
Noriu pasidziaugti savo sekme ir rezultatais ir padekoti is visos sirdies dar karta sios svetaines savininkui, tai daugiausiai kaip galiu atsidekoti tai geru zodziu ir didziule pagarba, uz siuos mano pasiektus rezultatus ir uz kalna emociju dabar esanciu mano viduje, tik geriausi zodziai ir didziausios padekos jums! Per ne pilnas dvi savaites dalyvavimo loterijos zaidimuose man pavyko pasiekti stai tokio rezultato! Ir tai tik deka sioje svetaineje pateikto budo, tai tikrai toks jausmas, kuri sunku apibudinti zodziais dabar, as tokiu pinigu niekada neuzdirbinedavau dirbdama iprastus darbus, o cia nusprendus pameginti visiskai to nesigailiu o tik begalo dziaugiuosi! Esu jums dekinga be galo!!!


Tomas Gudauskis  Administratorius 
Malonu girdėti ir matyti jūsų rezultatus, taip ir toliau!

Ruta A. Patvirtintas narys
Jus nuostabus! Didelis aciu jums, kad esate ir uz jusu padarytus darbus! :)

Emilis Ultimauskas. Patvirtintas narys
Šiandien i saskaita atkeliavo mano pirmas uzdarbis, viskas deka sio metodo!! :) Nusipirkes 3 bilietus Megamillions loterijoje uz 13.31e pirma karta laimejau 307e, toliau nusipirkau dar 3 zaidimuose bilietus - Megamillions 2 zaidimus ir Powerball loterijose po 3 bilietus, 2 is ju buvo sekmingi ir 1 tuscias. Viso kazkur per ne pilnas 2 savaites laiko pavyko uzsidirbti 884 euru! Ir visa tai tik is 3 zaidimu. Nerealu! tiesiog super dalykas! Ačiū jums! Mėginsiu žaisti toliau ir žiūrėsiu kaip bus ar kažkas keisis ar ne. Pranešiu 😃👍Zivile P. Patvirtintas narys
Mano pirmas dalyvavimas Megamillions loterijoje pagal si pateikta metoda ir instrukcijas ir stai toks dziuginantis rezultatas 392 Eur jau mano banko saskaitoje!! Tokiu skaiciu tikrai nesitikejau ir tuo labiau jau pirma karta dalyvaujant :) Ar cia sekme nusisypsojo ar tai tikrai veikia, negaliu pasakyti, nes dar tik viena karta pirkau bilietus. :) Meginsiu dalyvauti daugiau ir ziuresiu kaip seksis toliau. Aciu :)


<


Erikas R. Patvirtintas narys
Sveiki visi, internete uzmaciau si puslapi ir noriu paklausti, ar dar veikia sis metodas? noreciau pameginti nusipirkti bilietu ir as :)

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Erikai, taip analizatorius veikia, galite drąsiai naudotis, tik būtinai prieš tai įdėmiai peržiūrėkite instrukciją nuo ko pradėti ir kaip ir ką daryti tam yra padaryta video medžiaga, kur viskas parodyta nuo A iki Z. O jei kas bus neaišku ar turėsite klausimų, visuomet galite kreiptis į manę, mano kontaktus rasite paspaudę ČIA
Taip pat nepamirškite, jei nelaimėsite pirkdami bilietus pirmą kartą, galite kreiptis dėl pinigų grąžinimo nurodytais KONTAKTAIS, taip pradedantys nauji žmonės nusipirkę pirmą kartą bilietus nieko nepraranda.
Sėkmės uždirbant


Šaras Lietuvis. Patvirtintas narys
Net nezinau kaip apibudinti ta jausma kai kita diena atsikeles pasitikrinu loterijos zaidimo rezultatus ir likau nustebintas! Mano pirmas bandymas Megamillions loterijoje ir is 13e is kuriu nusipirkes buvau 3 loterijos bilietus laimejau 302.81 euru! Kazkas tikrai neitiketino, net negalvojau, kad galima aplamai kada gyvenime uzdirbti tiesiog nieko nedarant! Aciu jums labai uz sia galimybe! Bandau ikelti video, tikiuosi pavyks :) Nebijokite meginkite, vis del to 13e nera dideli kazkokie pinigai, o pameginti tikrai verta ir faktas, kad geriau negu visokie teleloto ir kitos LT loterijos :))
Natalija R. Patvirtintas narys
Mano pirmieji pinigėliai, suma nėra įspūdinga, kaip daugumos čia, bet tai būtų mano pirmas bandymas ir su tokia nedidele investicija kaip 13.34 euriukų, manę rezultatas tikrai nudžiugino, labai smagus jausmas kai kažką laimi. Pinigėlius taip pat labai greitai gavau į savo banko sąskaita, o mano bankas SEB, tad tikrai labai greitai atkeliavo. Pradžiai buvo sunku susigaudyti kaip ir ką teisingai reikia čia daryti, kad nepridaryti ko nereikia, bet parašius į kontaktuose nurodytą elpaštą man puikiai pakonsultavo viską, labai padėjo ir atsakė į visus kilusius klausimus, tai kur kas pasidarė aiškiau ir lengviau pradėti. Ačiū tam žmogui ir ačiū už šia galimybę jums, tikrai nesuklydau pasirinkusi jūs.

Ignas L. Patvirtintas narys
Sveiki, pasinaudojus dar daugiau laiko siuo metodu, noriu pasidalinti savo ispudziais. Tai butu mano jau antras uzdarbis su siuo uzdarbio metodu, apie pirma jau esu rases kazkur auksciau, po tiek laiko dar labiau isitikinau, kad tai tikrai veikia ir uzdirbti tikrai galima ir verta. Praejus kazkur ne pilnom 2 savaitem po pirmo uzdarbio, nauji rezultatai per ne pilnas dvi savaites uzdirbta 513.57 euru! Nuostabu, rezultatai tik gereja, vaziuojam toliau ir ziuresime kaip bus, dar ilgiau padirbsiu ir pasidalinsiu rezultatais. Aciu jums dar karta, kad esate ir uz sia nuostabe galimybe :)


Laisvunas Ups. Patvirtintas narys
Sveiki, sveiki papasakosiu trumpai kaip viskas man sekesi, jau kaip 6 savate eina kaip naudojuos sio metodu, buvo ir laimejimu ir pralaimejimu, bet visuomet islieki pliuse vistiek, nes pralaimi tik tiek, uz kiek perki bilietus, o laimeti gali bet kokia suma, priklauso manau nuo prizinio fondo dar mano didziausias laimejimas buvo is 3 bilietu 639 EUR, o maziausias 46 EUR, o bilietus perkuosi dazniausiai po 3 ir moku po 13 su centais euru, tai visiskai nebrangu, O stai cia mano beveik visi sutaupyti pinigai is sio uzdarbio su sio metodu, aciu tikrai labai didelis svetaines administratoriui uz sia svetaine, aisku jau ne karta jam esu rases ir tai sakes ir beabejo uz visus jo patarimus. Rekomenduoju visiems! Ir jeigu pirma karta nepasiseks tai is karto nenusiminkite, kitus kartus tikrai pasiseks, svarbiausia nepasiduoti ir nenuleisti ranku :)))Simonas P. Patvirtintas narys
Normaliai visiems cia einasi ziuriu gerai :) nusipirkau ir as siandien 3 bilietus Megamillions loterijoje uz 14e, laukiu rezultatu po 1 dienos kurie bus :)


Aurelija Dičiūn. Patvirtintas narys
Sveiki, pirmiausia norėčiau padėkote šios svetainės sąvininkui, kurio pagalba galėjau užsidirbti papildomų pinigėlių ir savę palepinti, niekada tokiais dalykais labai netikėjau, nes internete jau panašių esu ne vieną kartą mačiusi, bet vieną dieną daugiau pasidomėjus, pasiskaičius ir peržiūrėjus atsiliepimus susigundžiau ir pati. Nusipirkdama kaip ir dauguma 3 bilietus, už kuriuos sumokėjau 13-14€ uždirbau 310€ iš 3 bilietų buvo laimingi 2! toliau dalyvavau vis daugiau ir daugiau žaidimų, buvo tokiu atveju, kad iš 3 bilietų ir nieko nelaimėta, bet dažniausiai po 100-200€ iš tų 3 bilietų laimėdavau, didžiausia sumą, kurią buvau laimėjus tai 382€. Tad labai džiaugiuosi ir dar kartą dėkoju už šią suteiktą galimybę, linkiu ir visiems tokios sėkmės, vis dėl to 14€ tikrai galime investuoti kiekvienas manau :) O čia pridedu nuotrauką, kur laukiu kelionės į išsvajotaji Kiprą, kuriam galėjau būtent užsidirbti dėka JŪSŲ! AČIŪ!!! :)Aurelija Dičiūn. Patvirtintas narys
Ne, ne paslaptis :) 3 savaitės kažkur jau bus, o loteriją dažniausiai renkuosi pagal didžiausią prizinį fondą jame, taip rekomendavo ir manau tai turi įtakos laimėjimo sumai, bent jau taip skaičiau, bet šiaip dažniausiai žaidžiu Megamillions arba Powerball loterijose, kitos tos neesu bandžiusi :)

Slaptas89. Patvirtintas narys
Aciu uz informacija jums ;]]


Remigijus.lPatvirtintas narys
Noriu palikti atsiliepima savo ir as. Siandien taip pat pirma karta pabandes laimejau 55.08 euru! O isleidau tik 13.34 euru Megamillions loterijoje, kazkas tokio tai pliusas sioks toks jau yra ir kas svarbiausia jau is pirmo pabandymo, smagus jausmas. Bilietus pirkau uzvakar, o zaidimas ivyko vakar ir siandien jau pinigai ikrito i mano saskaita tai tikrai viskas labai greitai vyksta. Kas labiausiai nustebino, kad tai veikia ko pradziai nesitikejau ir dvejojau, o pinigai papildomi man tikrai yra reikalingi, kad ir nedidele suma, bet meginsiu dar tikrai pirkti bilietu ir ziuresiu kaip toliau sesksis, kolkas esu patenkintas ir nustebes, tikrai daug geriau nei visokie lietuviski teleloto ir panasiai :D Aciu dar karta jums! :)


Ignas G. Patvirtintas narys
Ar dar veikia sis dalykas? ir jei taip kurioje loterijoje geriausia pirkti bilietus? Powerball ar Megamillions? Ka rekomenduotumete

Saivaras Vaiciunas.. Patvirtintas narys
Man asmeniskai viskas puikiai veikia, dar siandien ryte baigesi zaidimas Megamillions loterijoje ir laimejau 308.52 EUR!! As asmeniskai visuomet perkuosi Megamillions loterijoje, geriausiai ir daugiausiai laimiu butent ten :) bet kiek zinau ir Powerball zmones taip pat laimi kazka, bet pats iprastes Megamillions zaisti tai nezinau :)

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Smagu girdėti už jūs visus! Bet koks jūsų atsiliepimas ir komentaras man yra labai svarbus, tad ačiū, kad nepatingite ir paliekate savo atsiliepimus, tiek svetainėje, tiek pilna jų gaunu ir į savo elpaštą, tai manę tikrai labai motyvuoja dar labiau dirbti prie to. Sėkmės visiems!

Justina Nes. Patvirtintas narys
Sveiki, jei gyvenu UK ar galiu naudotis jusu pateiktu budu ir dalyvauti loterijose? ar cia tik Lietuvoje gyvenantiems zmonems??

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Justina, loterijose galite dalyvauti iš bet kurios šalies, nesvarbu kur jūs gyvenatumėte, tereikia turėti 18 metų ir banko sąskaitą. Jeigu kils dar kokių klausimų ar bus kas neaišku, galite parašyti man nurodytais kontaktais.

Justina Nes. Patvirtintas narys
Supratau, aciu :))

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Virginijau, smagu girdėti ir matyti, ačiū, kad dalinates savo laimėjimu, tikiuosi tai ne pirmi ir nepaskutiniai jūsų uždirbti pinigai, sėkmės tolimesniuose žaidimuose. :)

Benas G. Patvirtintas narys
Is kiek bilietu cia? ir kokioje loterijoje zaidete ir kokia tikimybe laimejimo buvo?

Virginijus Paslaptis. Patvirtintas narys
Is 3 bilietu cia buvo, uz ne pilnus 14 euru, Powerball loterijoje zaidziau, tuometu buvo prizinis fondas rase, kad yra 750 milijonai manau del to laimeta suma yra tikrai nemaza. O procentas laimejimo bilietu buvo kazkur 85-90% visu triju ne maziau nei 85% :)

Benas G. Patvirtintas narys
Aisku, reikes ir man meginti laime galbut bent jau kazka kazkur pasiseks laimeti :)

Vytenis Stankevicius. Patvirtintas narys
Lenkiu zemai galva svetaines savininkui uz si metoda, pagaliau tikrai veikiantis produktas... kuris man pakeite gyvenima i daug geresne puse. Siuo metodu naudojuos jau 5 savaites ir rezultatas tikrai matosi, cia kaip narkotikas pradedi uzdirbineti ir sunku sustoti. Dziaugiuosi, kad nusprendziau pameginti ir tas tikrai pasiteisino! O viskas prasidejo nuo 3 isigytu bilietu uz kuriuos sumokejau kazkur 13 euru su centais. O dabar stengiuosi dalyvauti kiekviena savaite po 2 kartus Megamillions loterijoje, (joje man pavyksta dazniausiai ir daugiausiai laimeti) ir kiekviena savaite eina tik i pliusa! Nuostabus jausmas, kai po ivykstancio loterijos zaidimo matai rezultatus. Todel noriu visiems rekomenduoti ir is mano puses tik geriausi atsiliepimai! Aciu tau!! Meginu pasidalinti video su visais ;))

Vytenis Stankevicius. Patvirtintas narys
Nepavyko ikelti video is pirmo karto, bandau dar karta ikeltiLaurynas Ta. Patvirtintas narys
Kaip sakoma kas nerizikuoja tas negeria šampės!!! maniau jau neišmokės laimėjimo, bet pries kelias valandas gavau eurus jau i banko saskaita :) ant rytojaus kaip tik reikejo pinigu baliui, o cia pagaliau ir man sekme nusisypsojo :) kam idomu bus, tai cia buvo islosta is 3 bilietu kuriems isleidau 14-15e Megamillions loterijoje, kaip is tokios investicijos geras uzdarbis yra :) Aciu savininkui sio puslapio uz tikrai gera galimybe uzsidirbti!
Tomas Gudauskis  Administratorius 
Ačiū jums visiems taip pat! už jūsų visus atsiliepimus, kurie nepatingi ir pasidalina savo uždarbiais ir patirtimi su kitais. Gero visiems tolimesnio uždarbio :)
Kestas A. Patvirtintas narys
Hey, jau kaip ir 3 savaites istiso darbo ir rezultatas matomas nuotraukoje ir tikiuosi kad sis metodas veiks dar tikrai ilgai nes dirbu uz vidutini lietuvoje atlyginima ir toks uzdarbis yra bent 3-4 didesnis nei mano atlyginimas menesio ir cia dar tik 3 savaiciu uzdarbis! O pirmas investavimas mano buvo 13.34 euru uz 3 bilietus Megamillions loterijoj ir nuo tada visuomet per savaite perkuosi kokius 4 kartus bilietus tiek megamillions tiek powerball loterijose todel kad ten buna didziausi priziniai fondai ir kaip pats savininkas minejo, kad geriausia pirkti ten kur yra prizinis fondas taip daugiau sansu laimeti kuo didesne pinigu suma. Mano atveju buna aisku kad ir nieko nelaimiu is nupirktu bilietu bet tai vistiek visuomet atsiperka nes viena karta nusipirkes uz 14e tarkim nieko nelaimiu o kita karta, tiek pat isleisdamas jau laimiu 100-300 euru o siaip uz bilietus moku dazniausiai po 13.34 euru cia uz 3 bilietus buna atveju kad perku is karto 6 ir 9 bilietus kas taip pat atsiperka. Todel is mano puses tik geriausi atsiliepimai ir rekomenduoju drasiai visiems. Aciu

Ponas Tomas. Patvirtintas narys
Tai su tokiais uzdarbiais galima ir isvis is darbo iseiti jei jau uz vidutini atlyginima dirbi ir jei ten tuo labiau 3 ar 4 kartus daugiau gaunasi uzdirbti nei visas atlyginimas menesio :D

Kestas A. Patvirtintas narys
Aisku galima jei zinotum, kad cia toks dalykas veiks dar ne viena ir ne du menesius ir galesi uztikrinti stabilias tokias pajamas nuolatos tada tikrai apie isejima is darbo galima butu pagalvoti bet kolkas dar tik ketvirta savaite kaip naudojuos siuo metodu tai neaisku kaip bus toliau cia, labai tikiuosi, kad dar ilgai :) ir beto laiko sitas dalykas visiskai nereikaluja ateini uzpildai bilietus, nusiperki bilietus ir lauki rezultatu ir tai visas tavo darbas, kuri turi padaryti :) ir jeigu kazka laimi tu, tuos pinigus gali persivesti i savo banko saskaita ir jau sekancia darbo diena jie ateina, pradziai galvojau del mokesciu ar cia kazka reikia susimoketi ir panasiai bet savininko paklausiau tai pasake kad mokesciu nereikia lietuvoje moketi is laimetos sumos ir visi tie laimeti pinigai jau tau keliauja tiesiai i kisene tau, o mokescius visus sumoka pati loterija tai isvis galiu pasakyti super viskas cia ir geriau net nepasvajosi :))

Aleksandras Stepenko. Patvirtintas narys
Kurioje loterijoje jus dazniausiai laimite pirkdami bilietus??

Kestas A. Patvirtintas narys
Aleksandrai Megamillions loterijoje daugiausiai ir dazniausiai laimiu bent jau as asmeniskai o siaip geriausia ir rekomenduojama pirkti kur didziausias prizinis fondas yra tuo metu

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Visus sveikinu su savo pirmais laimėjimais! Smagu, kad galiu padėti. Tomai, Žaisti galite kada norite pakartotinai tai nuo nieko nepriklauso, tik REKOMENDUOJU visuomet žaisti toje loterijoje, kurioje didžiausias prizinis fondas su kiekvienu nauju žaidimu ir kiekvienoje loterijoje atkreipkite dėmesį jie yra skirtingi. Gero uždarbio visiems! :)


Margarita R.. Patvirtintas narys
Sveikinu :) Man irgi powerball loterijoje gerai sekasi, dazniausiai vien joje ir zaidziu, didziausias prizinis fondas buna ten, aisku tokios sumos dar neesu islosus, bet dziaugiuosi ir esu laiminga laiminedama ir mazesnes sumas :)

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Irena, nuostabus pirmas laimėjimas, sveikinu su juo jūs! Tikiuosi ir paskutinis dar. Ačiū, kad nebijote ir pasidalinate savo laimėjimu. Ir visada prašome, malonu girdėti, kad džiaugiates! :)

Robke Nsvrb. Patvirtintas narys
Reikes meginti ir man ta powerball zaisti jei cia taip visiems jis taip eina tikiuosi nes jau pabodo sedeti ir seile varvinti ziurint i kitu laimejimus :D

Tikras Lietuvis. Patvirtintas narys
Realiai visos loterijos duoda man dazniausiai is 3 bilietu gaunasi laimeti tarp 150-250e vidurkis, maksimaliai buvau laimejes 537e tai skaitau cia ziauriai gerai. Visuomet perku po 3 bilietus tai jei is 14e pasidarau, kad ir 150e jau laimes pilnos kelnes buna :) zaizdami ziurekite kurioje loterijoje didziausias prizinis fondas toje ir zaiskite bus didesnis sansas didesne suma laimeti :)

Renatas S. Patvirtintas narys
Nepavydekite kaip tikri Lietuviai, o patys zaiskite, manau kiekvienas turite banko saskaita siais laikais ir joje tureti jums tereikia 14 ne pilnu euru nusipirkti 3 bilietams, visose loterijose jie tiek kainuoja, pasikelsite is pirmo karto bent 100e galesite ir po daugiau bilietu pirkti taip dar didesne tikimybe pasikelti didesne suma. Tiesiog nepagailekite vietoj visokiu nesamoniu prisipirke skirti 14e butent 3 bilietams, net blogiausiu atveju jums pralosus pirmus 14e parase administratoriui jums juos turretu grazinti, tad maziau lietuvisko pavydo, o pradekite patys zaisti :)

Geriausia svetaine. Patvirtintas narys
Penktadieni nenuejau i miesta pasitusinti nusipirkau 3 Bilietus powerball loterijoje irgi galvojau velniop kaip bus taip bus, sestadieni ryte ivyko zaidimas prisijungiu ziuriu akurat laimejimas 118€ is 14€ isleistu jei taip toliau cia viskas atrodo per daug paprasta ;D


Kamilė C. Patvirtintas narys
Dvejojau bet pasiryzau ir nusipirkau ir as 3 bilietus uz 14 euru procentas laimejimui buvo 91% sekancia diena suzinojau, kad laimejau 310 euru! buvau sokiruota pradziai siektiek pradejau galvoti kad neismokes bet pries valanda gavau zinute is banko kad jau pinigai pervesti i mano banko saskaiteleje :) ziauriai dekoju jums uz sia galimybe!


Jurijus. Patvirtintas narys
cia is 3 bilietu uz 14e 310e laimeta suma? =) Gerai nuejo pavydziu... :D

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveikinu Kamilė! neblogas laimikis kaip iš 3 bilietų, tikrai džiaugiuosi už jūs! O dėl laimėjimo išmokėjimo - galite niekuomet nesijaudinti ateityje, visuomet pinigai yra išmokami dar niekada nėra buvę, kad kažkam neišmokėtų čia yra oficiali loterija internete! Sėkmės sekančiuose uždarbiuose! :)

Kamilė C. Patvirtintas narys
Taip! uz 14e pirkau 3 bilietus ir stai tiek laimejau :) Niekada neteko islosti sitokios sumos tad truputi buvau sokiruota tuo metu kad galbut cia nieko tu pinigu ir neismokes, bet dabar jau pilnai isitikinau, tad ateiciai tikrai bus ramu ir butinai meginsiu zaisti dar :-)


Vilius. Patvirtintas narys
Dar iki dabar negaliu patiketi, kad tai suveike!! Dekoju siam puslapiui ir jo adminui uz si puiku buda!! ir dalinuosi savo laimejimu. P.S cia du kartus pirkti bilietai po 3 bilietus po ne pilnai 14 bendrai laimejau beveik 600e! Aciu!


Deima Opa. Patvirtintas narys
Kiek procentu sansu laimeti ismeta bilietams? ir su kokiais procentais laimejai tuos kartus?

Vilius nesvarbu. Patvirtintas narys
Visuomet pildau ne su mazesniais nei 90 procentu laimejimui, kai buna maziau net nepildau tikrinu toliau iki tol kol ismeta 90 proc ar daugiau

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Viliau šaunu! smagu kai kažkas laimi. Ir ačiū, kad dalinates savo laimėjimais, visada smagu pamatyti. Jei kažkam nepavyksta įkelti nuotraukos ar vaizdo įrašo galite siųsti mums į elpaštą: info@papildomasuzdarbis.eu mes įkelsime už jūs!


Vardas nesvarbus. Patvirtintas narys
Manau anglijoje ir taip neblogai zmones ten uzdirba palyginus cia su LT, bet tokie papildomi uzdarbiai manau niekada nepakenks :D ir beje grazus svarai tie :D

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Viktorija, Ačiū jums už nuotrauką - džiaugiuosi, kad ir svetur gyvenantis lietuviai nebijo, išbando ir uždirba, sėkmės tolimesniuose žaidimuose

Viktorija Vika. Patvirtintas narys
Dar karta aciu jums!! 🙂


Edvardas K. Patvirtintas narys
niekaip negaliu apmoketi man ismeta sita klaida ka daryti
Transaction Declined Your charge has been declined. Please contact your credit card issuer or click the button below to add another payment method.

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Edvardai paskaityk šią skiltį: KODĖL NELEIDŽIA APMOKĖTI?, ten viskas parašyta, kodėl kartais neleidžia apmokėti už bilietus.

Vitalija Patvirtintas narys
išbandžiau ir laimėjau 110 eurų!

Nerijus D. Patvirtintas narys
Gal galite pasakyti kokioje loterijoje zaidete nes as Powerball 90 euru tik islosiau

Vitalija Patvirtintas narys
Megamilions loterijoje

Inga Patvirtintas narys
Ar tikrai cia pasiteisina?

Deividas L. Patvirtintas narys
Ar tikrai veikia šis metodas?


Renata Patvirtintas narys
Islosiau 260 euru kaip man juos persivesti i savo saskaita gal galite kas nors padeti? Ka man cia spausti?

Ignas G. Patvirtintas narys
spauskite withdraw

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Tiesiog paspauskite withdraw ir užpildykite reikiamus duomenis, šioje skiltyje KAIP PERSIVESTI LAIMĖJIMĄ galite vaizdžiai pažiūrėti kaip tai padaryti :)

Inga P. Patvirtintas narys
Labas buk gera padek,neledzia apmoketi :(

Neringa Komskiene Patvirtintas narys
Laba diena esu laimejusi 305 eurus kaip man juos persivesti i savo saskaita? dekui

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Labas vakaras, skaitykite šioje skiltyje: Kaip persivesti laimėjimą?. Būtinai parašykite ar pavyko, sveikinu su geru rezultatu :)

Neringa Komskiene Patvirtintas narys
taip pavyko kada galiu tiketis kad pinigai ateis i mano saskaita?

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Per 1-2 dienas :) pabandykite pasitikrinti rytoi po pietų banko sąskaitą :)

Rimas Patvirtintas narys
Sveiki, prieš keletą dienų išbandžiau šią sistemą ir esu labai nustebęs, kad išlošiau 270eur, o investicija buvo tik 30 eurų :)

Viktor Patvirtintas narys
Sveikas Rimai, kokie buvo skaičiai tavo pasirinkti bilietu ir kokiose loterijose žaidei? Bei kokia laimėjimo tikimybė?

Jack Daniels Patvirtintas narys
Pameginsiu, skamba nerealiai, bet gal tiesiog pasiseks ????Jonce Patvirtintas narys
Zmones ar tai veikia???

Asta Patvirtintas narys
Naudojuosi dvi savaitės ir viskas puikiai veikia bent jau man


Vidas Patvirtintas narys
Ar veikia si sistema? kokioj loterijoje geriau biletus pirkti? ir kiek maziausiai pirkti reiketu kad laimeti?

Benukas Patvirtintas narys
Veikia as visados zaidziu megamilions ir powerball kitu nebandziau, perku po 6 bilietus vienam losime

Tomas Patvirtintas narys
Ar galima zaisti sias loterijas nepilnamieciui ?

Ridas Patvirtintas narys
Manau kad ne :D bet as gimimo datoje ivedziau data kad buciau pilnametis ir viskas tvarkoje :)

Sawas mantas Patvirtintas narys
kaip zaisti cia?

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Viską parodyta svetainėje, peržiūrėkite dar kartą šį video.

Artis Patvirtintas narys
sveiki kaip kam sekasi laimeti? ar cia tikrai veikia?

Darius Peckys Patvirtintas narys
Puikiai, o kad veikia tai 100%. Sios sventes bus tobulos! :)))

Lukas E. Patvirtintas narys
sveiki gal kas zinote kaip pakeisti mokejima??

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Gal galite konkrečiau suformuluoti klausimą? :)

Martynas Patvirtintas narys
Apgaule, tas skaiciu generatorius belekokius skaicius meta ir tiek :)

Kęstutis Petkevičius Patvirtintas narys
Bandau

Justas Patvirtintas narys
Idomu ir kaip sekasi ?

Mantas Patvirtintas narys
sveiki. siandien padariau pirmus losimus megamilion 5bilietai , euromilion 3 biletai ir france loto 3 biletai. dabar lauksiu kaip pasiseks

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Būtinai parašykite kaip sekėsi :)


Povilas T. Patvirtintas narys
Netikiu tokiais dalykais bet pabandziau laimejau 170euru gal ir neblogai kas kiek daugiausia esate laimejes?

Vilmantas Patvirtintas narys
kurioje.loterijoje.rekomenduotumete.zaisti??

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Vilmantai visos 4 turios loterijos yra geros :)

SVEIKI Patvirtintas narys
NORIU PAKLAUSTI KURIOJE LOTERIJOJE GERIAUSIA ZAISTI AR NERA SKIRTUMO KURIOJE?

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Nėra skirtumo kurioje loterijoje žaisti, atrinktos 4 geriausios loterijos, taip, kad būtų galima beveik kiekvieną dieną žaisti.

Samanta Patvirtintas narys
Laba diena, ar galima zaisti gyvenant Anglijoje?

Baubas Patvirtintas narys
Hmmm... O kaip tarkim su mokesčių inspekcija? Nebus paskui problemų, iš kur pinigai sąskaitoje?

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Loterijų platintojas apmoka visus mokesčius iki milijono eurų :)

Nojus Patvirtintas narys
Sveiki, kokios garantijos kad veikia?

Ramzis G. Patvirtintas narys
Idomus zmones :D cia zmogus parodo kaip uzjabalinti bapkiu o cia klausia kokios garantijos :DDDD dziaukis kol dar tik eina

Irena A. Patvirtintas narys
Prkau viso 9 losimus is ju buvo pelningi 7 isleidau 130euru o is ju pelno atnese 640eur jau atskaicius mano investicijas

Arnoldas Šimkus Patvirtintas narys
640?... Wow neblogai. As tai is 4 losimu apie 400-450e pasidariau per savaite laiko kazkur :)

Idomu Patvirtintas narys
Kaip del pasisekusiu nepasisekusiu bilietu pasidalinkit kiek is kiek perkamu bilietu pasiseka laimeti?

Irena Sūnelaitienė Patvirtintas narys
Laba diena visiems nusprendziau ir as pasidalinti savo komentaru, o gal labiau atsiliepimu. Pirma karta pamaciusi svetaine sudvejojau ja isbandyti nes truko kazko, kad tikrai patikeciau, vakare beziurint LNK zinias pamaciau apie PowerBall laimejima kuriame zmogus islose milziniska pinigu suma TRECDALI MILIJARDO DOLERIU. Va sitas dalykas mane priverte tiesiog isbandyti si puslapi. Isbandziau antraja loterija Powerball Arno programoje. Pirkau iskart 6 bilietus ir is ju laimejau 481eura. Rekomenduoju visiems isbandyti ir nebijoti, nes net per zinias parode kokias sumas galima laimeti.

Nijole M. Patvirtintas narys
Gal galite pasakyti kaip sudalyvauti powerbal loterijoje?


Darius Patvirtintas narys
Su kiek procentu rinkotes skaicius?

Darius Patvirtintas narys
Su kiek procentu rinktes skaicius kad laimejote?

Margarita Patvirtintas narys
Paskutiniame losime pavyko islosti 175.27eurus perkant 3 bilietus turbut tai mano lengviausiai uzdirbti pinigai :)

Darius Patvirtintas narys
Su kiek procentu dazniausiai renkates skaicius kad laimetumete?

Akinis Patvirtintas narys
PASPAUDUS UZPILDYTI SKAICIUS MAN NEISMETA TOS VIETOS KUR GALECIAU UZPILDYTI BILIETUS KA DARYTI?

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Ačiū už puikų pastebėjimą, klausimą, nes dauguma žmonių klausia to pačio, jeigu taip nutiktų, kad nematote vietos kurioje galite užpildyti bilietus, spauskite STANDARD ir galėsite užpildyti bilietus :)


Dina V. Patvirtintas narys
sveiki norejau paklausti ar is angliskos korteles imanomas billietu pirkimas.?

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Taip, nėra skirtumo kurioje šalyje norite žaisti :)


Rūta D. Patvirtintas narys
Aš taip pat norėjau paklausti apie šį projektą, atrodo viskas patikima, tačiau gal kas jau bandęs užsidirbti su papildomasuzdarbis.eu laimingų bilietų programa? Išbandysiu tikrai, tik norisi sužinoti ar čia viskas realu? Ar žmonės laimi realius pinigus?

Irena Kazlauskiene Patvirtintas narys
Ruta zinokit as jau isbandziau ir galiu garantuoti, kad tai tikrai veikianti sistema. Pirkau 3 bilietelius megamilions ir per kelias valandas laimejau 193 eurus. Programa isties veikia!

NoriuIrAs Patvirtintas narys
Viliojantis pasiulymas, tik ar jis tikras :)

Mindaugas Patvirtintas narys
manau, kad tikras nes islosti man pavyksta pakolkas, o kaip toliau bus nezinau

Aleksejus N. Patvirtintas narys
jeigu as neturiu banko korteles?

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Sveiki Aleksėjau,
tokiu atveju už bilietus apmokėti neišeis, jeigu nenorite vaikščioti po bankus ir t.t. galite užsisakyti Neteller.com kortelę, iš kurios galėsite apmokėti už bilietus ir persivesti į ją laimėjimus. Kortelę galima naudoti visame pasaulyje, tiek išsiimti pinigus naudojantis ATM (bankomatu) arba apmokėti parduotuvėse ir t.t.


Airinga L. Patvirtintas narys
Kaip ce dalyvauti


Almantas Č. Patvirtintas narys
Norėčiau pamatyt video, su tikru įrodymu kaip tai veikia. Būtų gerai isitikint ar ir ištikro veikia :)

Linas V. Patvirtintas narys
JUokdarys :DDDDDDDDDDDD pilna komentaru video visko ir dar jis nori kazkokio dar irodymu, atsipeikek, geriau eik uzsidirbti kol dar viskas nemokama...

Marius Patvirtintas narys
Kas keisciausia kad esu isbandes tokio tipo puslapiu ir niekad neisloses arba kelis eurus. O cia islosiau ir viskas pasiteisino. Jau norejau rasyti kad nesamone. Bet negalima spresti apie knyga is jos virselio. sekmes kitiems

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Mariau taip egzistuoja panašaus tipo svetainių kurios gadina mano reputaciją :) ir pelnosi iš kitų žmonių... Tačiau jas atskirti ir patikrinti labai lengva, pats lengviausias būdas, pažiūrėti ar generatoriaus skaičiai atsinaujina po pasirinktos loterijos. O kaip tai padaryti? Labai paprasta, įvesti tuos pačius skaičius į generatorių po lošimo ir pažiūrėti ar laimėti šansas toks pats ar ne. Paprasta kaip 2x2 :)

Violeta Patvirtintas narys
PIRMA KARTA NIEKO NELAIMEJAU O ANTRA KARTA 169EUR. I BILIETUS INVESTAVAU APIE 30EUR TAI MAN LIKO 139EURAI BANDYSIU DAR UZSIDIRBTI

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Smagu Violeta, kad iškart nepasiduodate, gal pirmą kartą buvo tikimybė nedidelė dėl to taip gavosi, bet matote, kad atsipirko su kaupu pabandžius antrą kartą :)

Linas V. Patvirtintas narys
Sveiki noriu palikti atsiliepima apie www.papildomasuzdarbis.eu atrasta svetaine!
1. Aciu adminui kuris pakonsultavo neaiskiais klausimais.
2. Nepyk admin, kad uzsipuoliau pirma karta, nes pirmas losimas buvo nesekmingas, admin paragino bandyti antra karta, ir nuo antro karto prasidejo sekme.
3. Tad drasiai rekomenduoju visiems!
Mano rezultatai per 8 dienas zaidziant kiekviename losime 919€. Visi bilietai turejo bent 80% tikimybe laimeti.

Marius Patvirtintas narys
Kiek kartu laimeta ir kiek pralaimeta per tas 8d zaidziant?

Linas V. Patvirtintas narys
7 viso kartu zaidziau 5 laimejau kazka, o 2-juose tuscia buvo :)

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Viskas tvarkoje :) juk sakiau, kad svarbiausia NIEKADOS NEPASIDUOTI. Džiaugiuosi tavo rezultatais.

Arnoldas Patvirtintas narys
NUSIPIRKAU 5 BILIETUS PASKUI PRANESIU CIA KIEK ISLOSIAU IR AR ISVIS PAVYKO KAZKAS GERO SAVAITGALIO

Ilona Patvirtintas narys
neina apmoketi uz bilietus kame problemos saskaitoje pinigu yra

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Ilona įdėmiai peržiūrėkite šią skiltį: KODĖL NELEIDŽIA APMOKĖTI?. Be to praneškite ar pavyko apmokėti.

Ilona Patvirtintas narys
pavyko apmoketi dekoju uz greita pagalba jums

Virga A. Patvirtintas narys
kada gausiu pinigus padariau kazkoki withdraw ivedziau 171eur kada juos gausiu

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Pinigus gausite per 1-2 dienas, nesijaudinkite, pinigai tikrai ateis :)

Virga A. Patvirtintas narys
pinigus jau gavau aciu labai kad nuraminote


Laura G. Patvirtintas narys
Gyvenu anglijoje ar galiu is ten bandyti uzsidirbti?

Tomas Gudauskis  Administratorius 
Nėra skirtumo kurioje šalyje esate, galite dirbti iš bet kurios šalies :) linkiu gerų rezultatų!

Gintaras O. Patvirtintas narys
DIRBU IS NORVEGIJOS SU SITA SISTEMA VISKAS VEIKIA TAI TURI MANAU IR ANGLIJOJE VEIKTI SVARBIAUSIA TURETI BANKO SASKAITA IR JOJE BENT JAU 14 EURU 3 BILIETAMS NUSIPIRKTI

Gediminas E. Patvirtintas narys
Aisku gali, jei saskaita banko turi + 14-15 euru joje ir perki 3 bilietus bet kurioje loterijoje, geriausia rinktis ten kur didesnis prizinis fondas ir zaidi be problemu.

Išbandėte? Palikite atsiliepimą/komentarą

PRAŠOME LAIKYTIS ŠIŲ TAISYKLIŲ:
1. Reklama, keiksmažodžiai ir įžėidinėjimai yra draudžiama, nesilaikantis šių taisyklių, komentaras bus ištrintas.
2. Nuotraukos prisegimas komentare: [picture]Jūsų nuotraukos adresas http://[/picture].
3. Jeigu norite įkelti savo nuotrauką/avatarą, spauskite ant įkėlimo formos, tinkami formatai (jpg,gif,png).


APGAILESTAUJAME, NAUJŲ KOMENTARŲ / ATSILIEPIMŲ RAŠYMAS PUSLAPYJE BUS LAIKINAI IŠJUNGTAS.
* Priežastis to - per didelis komentarų srautas, kuris apkrauna tinklalapį ir trikdo jo stabilų veikimą.
Nuo šiol visus komentarus ir atsiliepimus galite siųsti mums į el.paštą: info@papildomasuzdarbis.eu
(visus juos peržiūrime ir atsakome į jūsų rūpimus klausimus)


Photo
DĖMESIO! Informacija skirta SWED banko naudotojams

DĖMESIO! Visiems tiems, kas naudojasi Swedbank'u MasterCard kortele šiuo metu nėra galima apmokėti už loterijos bilietus užsienio loterijos bendrovėje. (O pinigų išmokėjimus į savo SWED banką gauti galėsite)

NELEIDŽIA APMOKĖTI UŽ BILIETUS SWEDBANK'U ARBA KOKIU KITU JŪSŲ TURIMU BANKU?

Ir jeigu jūs neturite jokios kitos galimybės apmokėti už loterijos bilietus apart SWEDBANK'O

MES REKOMENDUOJAME apmokėti už loterijos bilietus bendrovėje pasinaudojant populiariu nemokamu ir paprastu internetiniu banku Revolut.com
O tai padaryti gali kiekvienas, nes yra labai paprasta ir greita, kadangi ten viskas yra integruota lietuvių kalba.
______________________________________________________________________

Tiems, kas dar neturi ir neesatę naudojęsi šiuo nemokamu internetiniu banku - Mes jums parodysime kaip paprastai ir greitai dabar jūs galite tai padaryti vos per kelias minutes užsiregistravę Revolut.com internetiniame banke ir susikūrę "virtualią mokėjimų kortelę" jūs galėsite apmokėti internete visur su ja. Jeigu jūs naudojate tik vieną banką tarkim "Swedbanką" ir jums neleidžia apmokėti už loterijos bilietus bendrovėje, tokiu atveju jūs galite per kelias minutes užsiregistruoti ir susikurti "virtualią mokėjimų kortelę" Revolut.com internetiniame banke ir tai padaryti yra labai lengva ir greita. Ir vėliau su ta pačia "virtualia mokėjimų kortele" jūs galėsite atlikti apmokėjimus aplamai visur internete (Tuo pačiu ir apmokėti už loterijos bilietus čia). O tiems, kas nežino kaip užsiregistruoti ir susikurti "virtualią apmokėjimų kortelę" mes jums parodysime šioje intstrukcijoje Nuoroda į instrukciją čia


* O visais kitais bankais tiek lietuviškais taip pat ir užsienietiškais su VISA / MASTERCARD kortelėmis jūs galite apmokėti už loterijos bilietus įprastai čia.