TURITE KLAUSIMŲ? info@papildomasuzdarbis.eu

DĖMESIO! Visiems tiems, kas naudojasi Swedbank'u MasterCard kortele šiuo metu nėra galima apmokėti už loterijos bilietus užsienio loterijos bendrovėje. (O pinigų išmokėjimus į savo SWED banką gauti galėsite)

NELEIDŽIA APMOKĖTI UŽ BILIETUS SWEDBANK'U ARBA KOKIU KITU JŪSŲ TURIMU BANKU?Ir jeigu jūs neturite jokios kitos galimybės apmokėti už loterijos bilietus apart SWEDBANK'O

MES REKOMENDUOJAME apmokėti už loterijos bilietus bendrovėje pasinaudojant populiariu nemokamu ir paprastu internetiniu banku Revolut.com O tai padaryti gali kiekvienas, nes yra labai paprasta ir greita, kadangi ten viskas yra integruota lietuvių kalba.
_____________________________________________

Tiems, kas dar neturi ir neesatę naudojęsi šiuo nemokamu internetiniu banku - Mes jums parodysime kaip paprastai ir greitai dabar jūs galite tai padaryti vos per kelias minutes užsiregistravę Revolut.com internetiniame banke ir susikūrę "virtualią mokėjimų kortelę" jūs galėsite apmokėti internete visur su ja. Jeigu jūs naudojate tik vieną banką tarkim "Swedbanką" ir jums neleidžia apmokėti už loterijos bilietus bendrovėje, tokiu atveju jūs galite per kelias minutes užsiregistruoti ir susikurti "virtualią mokėjimų kortelę" Revolut.com internetiniame banke ir tai padaryti yra lengva ir greita. Ir su ta pačia "virtualia mokėjimų kortele" jūs galėsite atlikti apmokėjimus aplamai visur (Tuo pačiu ir apmokėti už loterijos bilietus čia). O tiems, kas nežino kaip užsiregistruoti ir susikurti "virtualią apmokėjimų kortelę" mes jums parodysime žemiau:
NUORODA UŽSIREGISTRUOTI Į REVOLUT INTERNETINI BANKĄ: Revolut.com
* Taip pat primename, kad visais kitais bankais tiek lietuviškais taip pat ir užsienietiškais su VISA / MASTERCARD kortelėmis jūs galite apmokėti už loterijos bilietus įprastai čia.

„Revolut“ nemokamos virtualios kortelės: kaip jomis naudotis

Viena iš galimybių, dėl kurios „Revolut“ yra funkcionalesnė nei tiesioginiai konkurentai, yra galimybė sukurti virtualias korteles įvairių rūšių. Šiandien mes stebėsime, kaip juos sugeneruoti ir naudoti pagal jūsų poreikius. Akivaizdu, kad viskas bus valdoma per mobilią programą, kurią nemokamai galite įsigyti „App Store“, skirtoje „iOS“, ir „Google Play“ parduotuvėje, skirtoje „Android“ mobiliesiems telefonams. Prieš pradėdami, kviečiame įsitikinti, kad jis įdiegtas jūsų įrenginyje.

Kas yra virtualioji kortelė?

Virtualiosios kortelės panašios į įprastas banko korteles, tačiau skirtumas tas, kad negausi jų fizinės kopijos ir kortelių duomenis saugiai pasiekti galima tik per programėlę. Sukūrus virtualiąją kortelę, ją galima naudoti nedelsiant iš karto pradėti apmokėti ir t.t.
Kortelės duomenis gali naudoti, kai moki internetu už bet ką arba telefonu.

Kaip sukurti virtualiąją nemokamą kortelę?


Kad užsisakytum virtualiąją kortelę:

Atidarykite programą „Revolut“ ir patvirtinti atrakinimo kodu
eikite į skiltį „Kortelės“ programėlėje;
pasirink „Pridėti kortelę“;
pasirink „Virtualioji debeto kortelė“ ir užbaik užsakymą.
Ši kortelė iškart atsiras tavo programėlėje, jos papildomai aktyvuoti nereikės. Šios kortelės fizinė kopija tau nebus siunčiama.


Kaip pridėti pinigų į „Revolut“ sąskaitą iš bet kuriuos kitos savo banko kortelės?


Atsidaryk „Revolut“ programėlę ir spausk „Pridėti pinigų“, o tuomet bakstelėk „Keisti“.

Įvesk teisingus savo kortelės duomenis, įskaitant:

16 skaitmenų kortelės numerį;
galiojimo pabaigos datą;
CVC kodą;
sąskaitos siuntimo pašto kodą (jei reikia).
Pasirink valiutą, įvesk norimą papildymo sumą ir, jei viskas gerai, indėlis iškart atsidurs tavo „Revolut“ sąskaitoje.


Pinigams įnešti rekomenduojame naudoti asmeninę kortelę. Jei kas nors kitas nori įnešti pinigų į tavo „Revolut“ sąskaitą, jie gali tai padaryti į tavo sąskaitą pinigus pervesdami „Revolut“ programėle arba tiesiog atlikdami bankinį pervedimą.

PERSIVEDINĖTI LAIMĖJIMUS/PINIGŲ IŠMOKĖJIMUS Į SAVO BET KURĮ BANKĄ TAIP PAT IR SWEDBANK'Ą JŪS GALĖSITE


Kaip jau minėjome jums svarbiausią yra įsigyti bilietus į pirmą žaidimą, nėra svarbu iš kokios sąskaitos jūs tą atliksite, nes kai norėsite gauti pinigų išmokėjimus T.y laimėtus pinigus į savo asmeninę banko sąskaitą jūs tai galėsite padaryti į bet kurį savo asmeninį banką (Taip pat ir į tą patį swedbank'ą) pinigų išmokėjimai yra visiškai nemokami ir galima juos daryti neribotą kiekį kartų. Pinigai vidutiniškai ateina per 1-3 dienas į bet kurią banko sąskaitą.


Jeigu kas bus neaišku ar turėsite klausimų galite drąsiai rašyti mums ir klausti tiek į facebook'ą taip pat ir el.paštą, kuriuos jūs rasite - SUSISIEKITE SU MUMIS stengiamės visuomet atsakyti kaip įmanoma greičiau.

----------

Taip pat nepamirškite su mumis pasidalinti savo žaidimų rezultatais, visuomet maloniai laukiame ir džiaugiamės už jūsų pasiektus rezultatus.

Sėkmės visiems ir gero uždarbio!